Moderná domácnosť je ovládaná na diaľku. V ponuke nájdete diľakovo ovládané zásuvky, vypínače a objímky. Merač príkonu a spotreby el. energie nájdete v kategórii „Drobný tovar/Ostatné“.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 24 48

Diaľkovo ovládaná zásuvka cez Wi-Fi

29,90 
Diaľkovo ovládaná zásuvka (zapnutie/vypnutie) mobilnými zariadeniami iOS a Android s nainštalovanou príslušnou aplikáciou na ovládanie iComen, ktorá je voľne prístupná na stiahnutie. Wi-Fi zásuvka slúži zároveň ako diaľkový ovládač ďalších diaľkovo ovládaných zariadení (RF), ktorých prevádzku je tiež možné ovládať smartfónom alebo tabletom.

Diaľkovo ovládaná zásuvka IR , 2ks

15,59 
Diaľkovo ovládané zásuvky (zapnutie/vypnutie) pomocou RF diaľkového ovládača a tiež pomocou RF signálu vysielaného cez zásuvku ovládanú cez WiFi (nie je súčasťou dodávky).

Diaľkovo ovládaná zásuvka RF, 2ks, exteriérová,

15,89 
Diaľkovo ovládané zásuvky (zapnutie/vypnutie) pomocou RF diaľkového ovládača Extol® Light a tiež pomocou RF signálu vysielaného cez WiFi zásuvku Extol® Light.
  • RF diaľkový ovládač a WiFi zásuvka nie sú súčasťou dodávky.
  • ideálne pre použitie na záhrade pre spustenie zalievania, čerpadla ...

Diaľkovo ovládaná zásuvka, 3ks, IR diaľkové ovládanie

27,99 
Diaľkovo ovládané zásuvky (zapnutie/vypnutie) pomocou RF diaľkového ovládača a tiež pomocou RF signálu vysielaného cez zásuvku ovládanú cez WiFi (nie je súčasťou dodávky).

Diaľkovo ovládané objímky, 2ks

13,99 
Diaľkovo ovládané objímky (zapnutie/vypnutie) pomocou RF diaľkového ovládača a tiež pomocou RF signálu vysielaného cez zásuvku ovládanú cez WiFi (nie je súčasťou dodávky). Pri kúpe je dobré prejsť si projekt s našim predajcom ([email protected])

Infračervený diaľkový ovládač zásuviek

6,49 
Diaľkový ovládač (zapnutie/vypnutie) zariadení Extol® Light pre tieto zásuvky: (ovládače nie sú súčasťou dodávky pri zásuvkách) Ovládanie pomocou rádiového signálu.

Nástený vypínač, dvojitý pre diaľkové ovládanie zásuviek a objímok

14,99 
Diaľkové ovládanie (zapnutie/vypnutie) Zásuviek a objímok na diaľkové ovládanie (nie sú súčasťou dodávky) pomocou rádiového signálu.
  • možnosť spárovať každý kanál s viacerými zariadeniami
  • trvalá pamäť
  • batéria je súčasťou balenia
V prípade potreby vypracovania projektu pre spárovanie Vám vieme poradiť aj projekt zrealizovať.