Pílové plátky náhradné pre priamočiare a chvostové píly. Viac dole pod kategóriou

Zobrazuje sa všetkych 43 výsledkov

Zobraziť 24 48

Pílové plátky

Pílové plátky náhradné pre priamočiare a chvostové píly. Viac dole pod kategóriou

Pílový list do chvostovej píly 3ks 150x19x0,9mm presný rez Bi-metal

3,69 
Pílový list do chvostovej píly 3ks, 150x19x0,9mm, presný rez, kov, plech 3ks, 150x19x0,9mm, presný rez, kov, plech

Pílový list do chvostovej píly 5-dielna sada HCS BIM

8,99 
Vhodné na rezanie rôznych typov dreva, plastov, kovov a kovových rúrok, sadrokartónu, eternitových dosiek a pod. Upínací systém vhodný pre píly rôznych značiek, ako napr. Extol Premium, AEG, Black & Decker, Bosch, Dewalt, Flex, Hitachi, Metabo, Milford, Rems & Roller, Rockwell, Rothenberger, Ryobi, Skil a ďalších.
  • sada je zložená zo samostatných listov: 8806102, 8806201, 8806104, 8806204, 8806103

Pílový list do chvostovej píly SK plátky 455x50x1,5mm

21,99 
Pílový list do chvostovej píly, SK plátky, 455x50x1,5mm. Asi netreba viac vysvetľovať :) Tento produkt je určený pre chvostovú pílu, ktorú nájdete medzi chvostovými pílami

Pílový list na drevo do chvostovej píly 3ks – 240mm

5,59 
Pílový list na drevo do chvostovej píly je určený pre rezanie mokrého i živého dreva a konárov.
V ponuke nájdete široký výber pílových plátkov náhradných pre priamočiare a chvostové píly. Tieto pílové plátky sú vyrobené z kvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a výborné výsledky pri pílení.   Pre priamočiary píly máme k dispozícii rôzne typy pílových plátkov, ktoré sú vhodné pre rôzne materiály a aplikácie. Napríklad pre drevárske práce nájdete pílové plátky s jemnými zubami, ktoré poskytujú čisté a presné rezy. Pre práce s kovom máme pílové plátky s hrubšími a odolnejšími zubami, ktoré sú schopné efektívne píliť aj tvrdé kovy.   Chvostové píly tiež vyžadujú špeciálne pílové plátky, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s touto typom píly. Naša ponuka zahŕňa rôzne typy a veľkosti pílových plátok pre chvostové píly, takže si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.   Pri výbere pílového plátku je dôležité zohľadniť typ materiálu, ktorý budete píliť, a požadovaný výsledok. Niektoré pílové plátky sú určené pre rýchle rezy, zatiaľ čo iné sú vhodné pre presné a hladké rezy. Rozmery a typ zubov sú ďalšie faktory, na ktoré by ste mali pri výbere plátku brať ohľad.   Ak hľadáte náhradné pílové plátky pre vašu priamočiaru alebo chvostovú pílu, neváhajte a vyberte si z našej bohatej ponuky. S našimi kvalitnými pílovými plátkami dosiahnete výborné výsledky pri vašich píleniach a budete spokojní s ich spoľahlivým výkonom. Ak by ste potrebovali akékoľvek ďalšie informácie alebo poradenstvo pri výbere, naši odborníci vám radi pomôžu.