V kategórii pre ochranu zdravia pri práci na stavbe nájdete chrániče sluchu, okuliare, rukavice, chrániče na kolená, prilby, ochranné štíty, príslušenstvo.

Zobrazených 1–24 z 80 výsledkov

Zobraziť 24 48

Chránič sluchu zátkový, 10 balení (párov)

3,50 
Vyrobené z jemnej polymérovej peny, ktorá ponúka vynikajúcu ochranu sluchu a celodenný komfort. Ideálne na použitie všade tam, kde je hluk problémom, či sa jedná o prácu alebo voľnočasové aktivity.

Chrániče na kolená 2ks

7,99 
  • zapínanie na suchý zips
  • penové tlmenie s vonkajšou ochranou z tvrdého plastu chrániaci kolená proti ostrým a špicatým predmetom

Gélové chrániče na kolená na suchý zips

19,90 
Gélové chrániče na kolená na suchý zips sú anatomicky tvarované, zapínanie pod kolenom umožňuje dlhodobé nosenie, univerzálna veľkosť, vnútorná neoprénová výstelka odvádza vlhkosť, penové + gélové tlmenie, trvácna vonkajšia PVC vrstva

Ochranné Okuliare biele

1,69 
Univerzálna veľkosť, polykarbonátový zorník odolný proti poškriabaniu, spĺňa normu EN 166 Vhodné pre rôzne prostredia od -3°C do 40°C. Použiteľné všade tam, kde treba chrániť zrak pred malými predmetmi, či už je to pri športe alebo pri práci. Priehľadný zorník neskresľuje farby, okuliare sú vhodné ako pr šport tak aj pre prácu. Okuliare umožňujú pohodlný pohľad aj do boku. Cenový hit v danej kategórii.

Ochranné Okuliare sivé

2,19 
univerzálna veľkosť, polykarbonátový zorník odolný proti poškriabaniu, spĺňa normu EN 166 Vhodné pre rôzne prostredia od -3°C do 40°C. Použiteľné všade tam, kde treba chrániť zrak pred malými predmetmi, či už je to pri športe alebo pri práci. Tmavý zorník chráni pred prílišným žiarením, avšak neodporúčame používať pre priame slnečné svetlo a iné UV žiarenie. Okuliare umožňujú pohodlný pohľad aj do boku. Cenový hit v danej kategórii.

Ochranné Okuliare žlté

1,75 
Univerzálna veľkosť, polykarbonátový zorník odolný proti poškriabaniu, spĺňa normu EN 166 Vhodné pre rôzne prostredia od -3°C do 40°C. Použiteľné všade tam, kde treba chrániť zrak pred malými predmetmi, či už je to pri športe alebo pri práci. Žltý zorník má schopnosť zosvetliť a zjasniť šero. Tiež je dobrý do hmly. Okuliare umožňujú pohodlný pohľad aj doboku. Cenový hit v danej kategórii.