stol do haly inspiracia hrube drevo lakovany blog u kutilov

Inšpirácia na výrobky z masívneho dreva

Výrobky, ktoré vytvoril kutil do chalupy z masívneho dreva. Použil na to iba rôzne palety, stavebné fošne, šalovacie či strešné dosky a hranoly. Väčšinou všetko čo dostal. Jediné čo kupoval boky fošne na vyvýšené záhony. Pár rúrok, trochu skla, drevené dosky, niektoré aj z paliet iné horákom opálené. Rôzne stoly, police, drevené skrine, posteľ, lampy, vešiaky, osvetlenia, teraz používa v chalupe a myslím, že každý chalupár by mohol nájsť nápad. Čo myslíte vy?

Pokračovať v čítaní

ciapky so svetlom co je nove v roku 2022 1

Čiapky so svetlom, čo je nové v roku 2022

Čiapky so svetlom si už po tri posledné roky držia prvenstvo v obľúbenosti. Niet sa čo čudovať. Mať na hlave teplú čiapku z praktického úpletu a so svetlom vždy, keď je treba, to je neoceniteľná výhoda. Kópie na trhu už existujú, avšak originál je len jeden. My vieme, ako to začalo a ako sa postupne z pracovných čiapok vyvinuli čiapky na šport aj oddych. V tomto roku je hodne noviniek, ktoré reagovali priamo na požiadavky zákazníkov.

Pokračovať v čítaní

elektricka energia a jej setrenie ii dvakrat meraj potom strihaj 1

Elektrická energia a jej šetrenie II. Dvakrát meraj, potom strihaj

Elektrická energia – hovorí sa, treba šetriť. Počúvame z každej strany ako treba šetriť energiami, pretože :o) núdza nás prikvačila. Ako sa začíname venovať zdraviu až keď nás navštívi choroba, tak isto sa začíname venovať šetreniu až potom, keď už nie je veľmi z čoho. Ono… venovať. Trochu preháňam. Venujeme pozornosť danej téme, začíname sa okolo nej točiť, rozprávať o nej, médiá začnú články vydávať, opisovať jedno od druhého… A vďaka tomu míňame možno ešte viac.

Pokračovať v čítaní