Silné svetlá pre prácu v akomkoľvek tmavom prostredí. So stojanom alebo bez. Nabíjateľné s akumulátorom alebo napájané cez šnúru.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 24 48

LED Nabíjateľné svietidlo, 10W, 800 lúmenov-100cd

46,99 
Prenosný nabíjací LED reflektor je zdrojom príjemného bieleho svetla, ktoré kvalitou zodpovedá dennému svetlu. LED diódy majú nízku spotrebu energie pri vysokej intenzite svetla. Vďaka akumulátoru je možné reflektor používať ako prenosný zdroj. Reflektor je vybavený špeciálnym elektrickým obvodom "Constant current", ktorý dodáva konštantný prúd po dobu cca 2 hod. a tým zaisťuje počas tejto doby max. svetelný výkon svietidla bez klesania intenzity svetla. Vďaka možnosti nabíjania z 12V zásuvky automobilu, malým rozmerom, mechanickej odolnosti, odolnosti proti dažďu, je možné svetlo mať ako súčasť výbavy automobilu a ako zdroj svetla pri práci, kempovaní, rybárčení, na záhrade pod.
 • po pripojení do elektrickej siete je možné reflektor používať i pri vybitej batérii
 • funkcia "Constant current" vždy zaisťuje svetlo na plný výkon
 • rýchla nabíjačka na 230V nabije reflektor za 2 hodiny
 • krytie IP65 zaisťuje odolnosť voči dažďu a prachu
 • praktický stojan vám umožní nastaviť si svetlo do potrebnej polohy

LED svietidlo s pohybovým senzorom, 10W, 800lumenov-100cd,

26,90 
LED reflektor je zdrojom príjemného bieleho svetla, ktoré kvalitou zodpovedá dennému svetlu. LED diódy majú nízku spotrebu energie pri vysokej intenzite svetla. LED reflektor je vybavený pohybovým spínacím snímačom s nastaviteľným spínaním v závislosti na intenzite svetla okolitého svetla a dobou svietenia, a tak k jeho ovládaniu nie je potrebný vypínač, čím nachádza uplatnenie pri osvetlení napr. garážových brán, priestoru dvora, a pod.
 • reflektor je určený na trvalé pripevnenie a zapojenie

LED svietidlo so stojanom, 2x10W LED, svietivosť 2×800 lúmenov,

67,90 
Dvojreflektorové LED svietidlo je určené pre inštaláciu na prenosný stojan s rukoväťou pre prenášanie, ktorý možno tiež nainštalovať na teleskopickú trojnožku s nastaviteľnou výškou s ľubovoľným natočením okolo otočnej osi v rozsahu 360 °. Je to ideálny zdroj svetla pre prácu alebo dočasné osvetlenie vonkajších a vnútorných priestorov. Vďaka použitiu LED diód má toto svetidlo nízku spotrebu energie a je tiež vhodné pre použitie v miestach s obmedzeným zdrojom elektrickej energie (elektrocentrály, solárne panely ...).
 • reflektory možno natáčať na prenosnom stojane podľa potreby pre nasvietenie konkrétneho miesta
 • oba reflektory sú pripojené na jeden spoločný prívodný kábel
 • dva typy stojanov: nízky pre postavenie na zem a teleskopický s výškou 70-120cm
 • každý reflektor má vypínač a možno ho ovládať samostatne

Svietidlo pracovné 30W so stojanom, 42x LED, 3200lm, IP65

51,90 
LED reflektor je zdrojom príjemného bieleho svetla, ktoré kvalitou zodpovedá dennému svetlu. LED reflektory so stojanom sú vďaka vysokému výkonu a jednoduchému a dobre polohovateľného stojanu ideálnym pracovným svetlom. Majú 1,5m dlhý kábel a sú vybavené vypínačom na tele svetla. Medzi ďalšie výhody týchto reflektorov patrí nízka spotreba energie, odolnosť proti dažďu, prachotesnosť, bezúdržbovosť, mechanické odolnosť a dlhá životnosť (viac ako 30 000 hod.).
 • krytie IP65 zaisťuje odolnosť voči dažďu a prachu
 • vypínač pre ľahké zapnutie a vypnutie
 • stojan s dobrou polohovateľnosťou, ktorý sa dá jednoducho zložiť do malých rozmerov na prepravu