Všade, kde potrebujete svetlo, nájdete uKUTILOV riešenie. V ponuke sú pracovné svietidlá, svietidlá do ruky aj čelovky, svetelné LED krby pre preteplenie miestnosti, kempingové svietidlá, pochodne a osvetlenie záhrady a domu. Svietidlá s USB nabíjaním, solárnym nabíjaním aj na baterky, či kombinácie.

Zobrazených 1–24 z 42 výsledkov

Zobraziť 24 48

Batéria náhradná 3,7V-4000mA Li-ion, pre Silné svietidlo 4000 lúmenov

14,90 
Náhradná batéria pre "baterku" Tento produkt je pre baterku - silne svietidlo 4000 lúmenov. 4000 lúmenov v tomto prípade znamená takú intenzitu svetelného lúča, že skutočne daný osvetlený výsek premení na denné svetlo.

Čelovka 3W so ZOOM funkciou, 3 režimy svietenia

9,99 
Skutočne nezameniteľná intenzita osvetlenia na diaľku aj na blízke predmety. Plynulá regulácia svetelného lúča umožňuje rozptyl aj osvetlenie do vzdialenosti viac ako 100m. Nedajte sa mýliť intenzitou 120lm, je dostatočná pre osvetlenie. Veľkou výhodou tejto čelovky je vyváženosť. Oddelené batérie sa nachádzajú v zadnej časti. Čelovka je vhodná pre cyklistiku, aj iné športy, trochu menej vhodná pre rýchly beh a dynamické športy. Napájanie monočlánkami, výdrž až do 12 hodín.

Ceruzkové svietidlo bočné 3W, 16cm

6,89 
Praktický pomocník pre každého majstra. Malá hmotnosť bez batérií, úchyt alebo magnetický klip, to všetko je upravené presne tak, aby majster, či kutil mali svetlo vždy naporúdzi a po ruke. Už ste niekedy zažili, že bolo treba na niečo posvietiť a nebolo čím? V takom prípade väčšinou majstri používajú osvetlenie cez mobil avšak, nie je rýchlejšie chytiť do ruky svietidlo v tvare pera a svetlo je hneď naporúdzi. Rýchlosť a profesionalita prístupu robí skutočného majstra. A pri tom všetkom, intenzita osvetlenia je 280lm! Tak na toto mobil stavaný nie je. Napájanie, 3xAAA batéria. Vhodné pre obhliadky a prácu v teréne aj vo vnútri.

Hliníkové nabíjateľné svietidlo – baterka, 280lm, 110mm, micro USB nabíjanie

9,79 
Hliníkové nabíjateľné svietidlo - baterka, 280lm, 110mm, micro USB nabíjanie
 • svietidlo je možné nabíjať pomocou bežne dostupných USB nabíjačiek alebo priamo z počítača
 • funkcia ZOOM: vďaka teleskopickej konštrukcii je možné meniť veľkosť svetelného kužeľa
 • celokovové telo

Kahanec retro 2 v jednom, biele svetlo aj plameň

19,99 
Kahanec je vynikajúci pomocník pre osvetlenie akéhokoľvek priestoru. Vonku pomôže osvetliť priestor, vnútri šetrí vašu energiu a večné šťukanie vypínačmi napríklad pri rannom vstávaní počas dlhých nocí. Môžete si zvoliť z dvoch programov. Potrebujete biele svetlo pre dobré osvetlenie alebo mihotavé svetlo LED plameňa? Pre dlhé jesenné a zimné večery odporúčam svetlo mihotavého plameňa. Alebo ho zaveste zvonku pred dvere Vášho domu. Originálne, však? Vhodné pre kohokoľvek, na akýkoľvek druh osvetlenia, či činnosti.

Kempingové LED svietidlo , 4x LED, 40lm, 3x AA, dĺžka 140mm

8,19 
 • úschovný priestor pre náhradné batérie
 • svietidlo zapnete jednoduchým povytiahnutím
 • svetlo s rozptylom 360°

Krb s plápolajúcim ohňom

19,99 
Kto by sa pri krbe nechcel hriať? Je jasné, že krb a svetlo z neho žiariace na nás pôsobí prívetivo. Príjemná atmosféra, ktorú nám krb dodá sa nedá snáď ničím nahradiť :) Mnohokrát stačí k pocitu tepla obraz plameňov k krbe. Tento krb je bezpečný, založený na LED technológii a použiteľný kdekoľvek. Ak preženieme, aj prenositeľný kamkoľvek, teda teplo rodinného krbu si môžete vyčariť v akomkoľvek prostredí. Funkcia automatického vypnutia po 6-tich hodinách šetrí energiu, avšak, pokiaľ si prajete, môže krb svietiť celú noc. Svetlo, ktoré zahreje. HIT minulej zimy a verím, že aj tejto. Minulý rok sa krby vypredali v priebehu jedného týždňa. Ideálne aj ako darček.

Krb s plápolajúcim ohňom Antik

33,99 
Mnohokrát stačí k pocitu tepla obraz plameňov k krbe. Tento krb je bezpečný, založený na LED technológii a použiteľný kdekoľvek. Ak preženieme, aj prenositeľný kamkoľvek, teda teplo rodinného krbu si môžete vyčariť v akomkoľvek prostredí. Funkcia automatického vypnutia po 6-tich hodinách šetrí energiu, avšak, pokiaľ si prajete, môže krb svietiť celú noc. Svetlo, ktoré zahreje. HIT minulej zimy a verím, že aj tejto. Minulý rok sa krby vypredali v priebehu jedného týždňa. Ideálne aj ako darček.

Lampáš LED s plameňom,

19,99 
 • svetlo s efektom plápolajúceho plameňa navodí príjemnú atmosféru
 • lampáš má patinovú povrchovú úpravu
 • plápolajúci plameň bez rizika požiaru

LED svietidlo 1W, 40lm, 3xAA, dĺžka 200mm, ABS plast,

5,49 
 • veľké masívne svietidlo – 20cm
 • funkcia ZOOM: vďaka teleskopickej konštrukcii svietidla je možné meniť veľkosť svetelného kužeľa

LED svietidlo kempingové, 3W XPE CREE LED, 150lm

9,90 
Kompaktné svietidlo s pogumovanými časťami so zvýšenou odolnosťou proti nárazom je vhodné najmä na aktivity v prírode.
 • svojimi rozmery, hmotnosťou a kvalitou je vhodná aj na turistiku
 • pogumované plochy zaisťujú vyššiu odolnosť proti poškodeniu
 • vybavená nízkonapäťovou blikajúcou diódou signalizujúcu polohu svietidla v tme

LED svietidlo so stojanom, 2x30W LED, svietivosť 2×2400 lúmenov,

99,99 
Svietidlo s prenosným stojanom a s rukoväťou na prenášanie je možné nainštalovať na teleskopickú trojnožku s nastaviteľnou výškou. Každé svietidlo je tiež možné natáčať okolo otočnej osi v rozsahu 360°. Vďaka použitiu LED má toto svietidlo nízku spotrebu energie a je tiež vhodné pre použitie v miestach s obmedzeným zdrojom elektrickej energie (elektrocentrály, solárne panely ...).
 • reflektory je možné natáčať na prenosnom stojane podľa potreby pre nasvietenie konkrétneho miesta
 • oba reflektory sú pripojené na jeden spoločný prívodný kábel
 • dva typy stojanov: nízky pre postavenie na zem a teleskopický s výškou 64-168cm
 • každý reflektor má vypínač a možno ho ovládať samostatne
 • pevná konštrukcia a ľahko vymeniteľné sklá
 • 2,9m prívodný kábel

LED svietidlo solárne s pohybovým senzorom, 16xLED, 100 lm, IPX4,

18,99 
Solárny reflektor s pohybovým senzorom je ideálnym svietidlom v miestach, kde nie je k dispozícii elektrická prípojka. Solárny panel, ktorý nabíja akumulátor vo svietidle je od svietidla oddeliteľný a možno ho tak pripevniť na miesto, kde je najviac svetla pre nabíjanie a svietidlo potom umiestniť tam kde ho potrebujete.
 • solárny panel a svetelný zdroj majú pohyblivý kĺb pre optimálne nasmerovanie
 • ON / OFF prepínač
 • pohybový senzor sa aktivuje po západe slnka, keď už akumulátor nie je dobíjaný solárnym panelom

LED svietidlo solárne s pohybovým senzorom, 16xLED, 120 lm, IPX4,

12,99 
Malé solárne svietidlo s pohybovým snímačom je ideálnym svietidlo do miest, kde nie je k dispozícii elektrická prípojka. Toto kompaktné svietidlo je určené na inštaláciu na stenu alebo stĺpik v miestach, kde často svieti slnko. Svietidlo má dva režimy: 100% výkonu a 10% výkonu (úsporný režim).
 • po západe slnka svietidlo stále svieti na 10% výkonu a pri aktivácii pohybového senzora sa prepne na 100% výkonu
 • ON / OFF prepínač

Lupa so vstavaným osvetlením 80 lúmenov poznáte ako lupa so svetlom

4,99 
Lupa so svetlom: pôvodný úmysel bol vyrobiť niečo pre uľahčenie čítania textu. Lupa zväčšuje písmo a zlepšuje čitateľnosť, či už čítate návody a dátumy v obchode alebo potrebujete prečítať malé písmenká doma, v meste, v kancelárii. Vybavenie svetlom len zlepšuje čitateľnosť, navyše túto lupu dokážete použiť prípadne aj ako svietidlo. 80lm je dostatočné na osvietenie blízkeho priestoru. Majstri aj kutilovia však našli aj iné, rovnako užitočné využitie. Malé skrutky, zakryté tmavé miesta. Poznáte ten pocit zlosti a bezmocnosti, keď nevidíte akú hlavu má skrutka, ktorú by ste radi odtiahli? Jeden pohľad lupou a ste si na istom či je tam kríž, imbus, či korunka. Vhodný doplnok pre každého, kto pracuje s drobnými súčiastkami.

Nabíjateľné svietidlo 3W CREE LED, 150lm, 3.7V Li-ion 1,5Ah, max. dosvit 330m

26,90 
 • tvrdené polykarbonátové sklo
 • veľmi nízka hmotnosť vďaka nabíjacej Li-ion batérii
 • ergonomická rukoväť pre jednoduché uchytenie

Nabíjateľné svietidlo LED, 10W, 1200lm, 6×1,5V AA, IP54,

28,90 
Prenosné LED batériové svietidlo je zdrojom príjemného bieleho svetla, ktoré kvalitou zodpovedá dennému svetlu. LED diódy majú nízku spotrebu energie pri vysokej intenzite svetla. Svietidlo je možné používať ako prenosný zdroj svetla bez nutnosti pripojenia k zdroju elektrického prúdu. Ako zdroj je možné použiť 3 alebo 6 AA batérií, v oboch prípadoch je rovnaká svietivosť, ale predlžuje sa doba svitu.
 • sklápací stojan
 • gumový okraj chráni pred poškodením
 • praktická rukoväť

Nabíjateľné svietidlo LED, 20W, 1400lm, 11,1V Li-ion, 4400mAh, IP65, 12+230V

81,99 
Prenosný LED nabíjací reflektor je zdrojom príjemného bieleho svetla, ktoré kvalita zodpovedá dennému svetlu. LED diódy majú nízku spotrebu energie pri vysokej intenzite svetla. Vďaka akumulátoru je možné reflektor používať ako prenosný zdroj. Je vybavený prepínačom medzi 10 a 20W a špeciálnym elektrickým obvodom "Constant current", ktorý dodáva v nastavení 10W konštantný prúd po dobu cca 6h a v nastavení 20W počas cca 4h a tým zaisťuje po túto dobu max. svetelný výkon svietidla bez klesania intenzity svetla. Vďaka možnosti nabíjanie z 12V zásuvky automobilu, malým rozmerom, mechanickej odolnosti, odolnosti proti dažďu, je možné svetlo mať ako súčasť výbavy automobilu a ako zdroj svetla pri práci, kempovaní, rybárčení, na záhrade pod.
 • po pripojení do elektrickej siete je možné reflektor používať i pri vybitej batérii
 • funkcia "Constant current" vždy zaisťuje svetlo na plný výkon
 • rýchla nabíjačka na 230V nabije reflektor za 3 hodiny
 • krytie IP65 zaisťuje odolnosť voči dažďu a prachu
 • praktický stojan vám umožní nastaviť si svetlo do potrebnej polohy

Predné svetlo na bicykel s klaksónom

14,59 
Predné svetlo na bicykel s jednoduchým a praktickým univerzálnym uchytením. Je nabíjané mikro USB portom Li-Po s výkonom 1,2 Ah, čo je na svetlo enormne dostačujúce. Vo svetle je vbudovaný hlasitý klaksón 120 dB. Samotné svetlo má silnú svietivosť 350 lm. Je to výrobok pre náročných nočných cyklistov, či už cestných alebo aj trailových. Svietidlo na bicykel, 350lm, 1,2Ah Li-Po, IPX4, microUSB nabíjanie, klaksón, EXTOL LIGHT

Silné svietidlo (baterka) 4000 lúmenov

48,90 
Na tento druh svietidla by sa mali vydávať zbrojné pasy. 4000 lúmenov v tomto prípade znamená takú intenzitu svetelného lúča, že skutočne daný osvetlený výsek premení na denné svetlo. Dosvit preklenie akúkoľvek vzdialenosť, či už sa jedná o terén alebo o zastavanú oblasť. Lúč je možné plynule meniť. Telo svietidla je skutočne z pevnej hliníkovej zliatiny. Hmotnosť 0,7kg zodpovedá robustnosti svietidla, ktoré je určené pre maximálne výkony. Výdrž batérie je minimálne 4 hodiny pri plnom zaťažení. Nabíjanie cez USB kábel, nepotrebuje dodatočné monočlánky. Navyše môže poslúžiť ako powerbanka pre iné zariadenia. Ak si potrpíte na maximálny výkon, toto svietidlo určite musíte mať.

Solárna pochodeň

15,99 
Ak hovoríme o maximálnej efektivite šetrenia, LED pochodeň so zabudovaným solárnym článkom je toho žiarivým príkladom. Zachytáva svetlo slnečných lúčov, ktoré v noci premení na plápolajúci plameň pochodne. Výborná na priečelie domu, na osvetlenie chodníka záhrady či iný exteriér. V prípade, že využívate v interiéri, je dobré, aby sa cez deň nabila vonku. Hranatá verzia je určená pre modernejšie záhrady a domy, avšak k dispozícii je aj verzia romantik, ktorá navodí atmosféru stredovekej architektúry. Ideálny DARČEK

Solárna pochodeň Gothic

17,99 
Ak hovoríme o maximálnej efektivite šetrenia, LED pochodeň so zabudovaným solárnym článkom je toho žiarivým príkladom. Zachytáva svetlo slnečných lúčov, ktoré v noci premení na plápolajúci plameň pochodne. Výborná na priečelie domu, na osvetlenie chodníka záhrady či iný exteriér. V prípade, že využívate v interiéri, je dobré, aby sa cez deň nabila vonku. Verzia romantik je zaoblená, avšak k dispozícii je aj hranatá verzia pre odlišné architektonické usporiadanie záhrad a okolia domov. Ideálny DARČEK