Všade, kde potrebujete svetlo, nájdete uKUTILOV riešenie. V ponuke sú pracovné svietidlá, svietidlá do ruky aj čelovky, svetelné LED krby pre preteplenie miestnosti, kempingové svietidlá, pochodne a osvetlenie záhrady a domu. Svietidlá s USB nabíjaním, solárnym nabíjaním aj na baterky, či kombinácie.

Zobrazuje sa všetkych 40 výsledkov

Zobraziť 24 48

Svietidlá

Všade, kde potrebujete svetlo, nájdete uKUTILOV riešenie. V ponuke sú pracovné svietidlá, svietidlá do ruky aj čelovky, svetelné LED krby pre preteplenie miestnosti, kempingové svietidlá, pochodne a osvetlenie záhrady a domu. Svietidlá s USB nabíjaním, solárnym nabíjaním aj na baterky, či kombinácie.

Predné svetlo na bicykel s klaksónom

16,79 
Predné svetlo na bicykel s jednoduchým a praktickým univerzálnym uchytením. Je nabíjané mikro USB portom Li-Po s výkonom 1,2 Ah, čo je na svetlo enormne dostačujúce. Vo svetle je vbudovaný hlasitý klaksón 120 dB. Samotné svetlo má silnú svietivosť 350 lm. Je to výrobok pre náročných nočných cyklistov, či už cestných alebo aj trailových. Svietidlo na bicykel, 350lm, 1,2Ah Li-Po, IPX4, microUSB nabíjanie, klaksón, EXTOL LIGHT

Hliníkové nabíjateľné svietidlo – baterka 280lm 110mm micro USB nabíjanie

9,79 
Hliníkové nabíjateľné svietidlo - baterka, 280lm, 110mm, micro USB nabíjanie
 • svietidlo je možné nabíjať pomocou bežne dostupných USB nabíjačiek alebo priamo z počítača
 • funkcia ZOOM: vďaka teleskopickej konštrukcii je možné meniť veľkosť svetelného kužeľa
 • celokovové telo

Kahanec retro 2 v jednom biele svetlo aj plameň

22,99 
Kahanec je vynikajúci pomocník pre osvetlenie akéhokoľvek priestoru. Vonku pomôže osvetliť priestor, vnútri šetrí vašu energiu a večné šťukanie vypínačmi napríklad pri rannom vstávaní počas dlhých nocí. Môžete si zvoliť z dvoch programov. Potrebujete biele svetlo pre dobré osvetlenie alebo mihotavé svetlo LED plameňa? Pre dlhé jesenné a zimné večery odporúčam svetlo mihotavého plameňa. Alebo ho zaveste zvonku pred dvere Vášho domu. Originálne, však? Vhodné pre kohokoľvek, na akýkoľvek druh osvetlenia, či činnosti.

Krb s plápolajúcim ohňom

16,90 
Kto by sa pri krbe nechcel hriať? Je jasné, že krb a svetlo z neho žiariace na nás pôsobí prívetivo. Príjemná atmosféra, ktorú nám krb dodá sa nedá snáď ničím nahradiť :) Mnohokrát stačí k pocitu tepla obraz plameňov k krbe. Tento krb je bezpečný, založený na LED technológii a použiteľný kdekoľvek. Ak preženieme, aj prenositeľný kamkoľvek, teda teplo rodinného krbu si môžete vyčariť v akomkoľvek prostredí. Funkcia automatického vypnutia po 6-tich hodinách šetrí energiu, avšak, pokiaľ si prajete, môže krb svietiť celú noc. Svetlo, ktoré zahreje. HIT minulej zimy a verím, že aj tejto. Minulý rok sa krby vypredali v priebehu jedného týždňa. Ideálne aj ako darček.

LED svietidlo so stojanom 2x30W LED svietivosť 2×2400 lúmenov

84,00 
Svietidlo s prenosným stojanom a s rukoväťou na prenášanie je možné nainštalovať na teleskopickú trojnožku s nastaviteľnou výškou. Každé svietidlo je tiež možné natáčať okolo otočnej osi v rozsahu 360°. Vďaka použitiu LED má toto svietidlo nízku spotrebu energie a je tiež vhodné pre použitie v miestach s obmedzeným zdrojom elektrickej energie (elektrocentrály, solárne panely ...).
 • reflektory je možné natáčať na prenosnom stojane podľa potreby pre nasvietenie konkrétneho miesta
 • oba reflektory sú pripojené na jeden spoločný prívodný kábel
 • dva typy stojanov: nízky pre postavenie na zem a teleskopický s výškou 64-168cm
 • každý reflektor má vypínač a možno ho ovládať samostatne
 • pevná konštrukcia a ľahko vymeniteľné sklá
 • 2,9m prívodný kábel

Čelovka 3W so ZOOM funkciou 3 režimy svietenia

10,69 
Skutočne nezameniteľná intenzita osvetlenia na diaľku aj na blízke predmety. Plynulá regulácia svetelného lúča umožňuje rozptyl aj osvetlenie do vzdialenosti viac ako 100m. Nedajte sa mýliť intenzitou 120lm, je dostatočná pre osvetlenie. Veľkou výhodou tejto čelovky je vyváženosť. Oddelené batérie sa nachádzajú v zadnej časti. Čelovka je vhodná pre cyklistiku, aj iné športy, trochu menej vhodná pre rýchly beh a dynamické športy. Napájanie monočlánkami, výdrž až do 12 hodín.

Ceruzkové svietidlo bočné 3W 16cm

5,99 
Praktický pomocník pre každého majstra. Malá hmotnosť bez batérií, úchyt alebo magnetický klip, to všetko je upravené presne tak, aby majster, či kutil mali svetlo vždy naporúdzi a po ruke. Už ste niekedy zažili, že bolo treba na niečo posvietiť a nebolo čím? V takom prípade väčšinou majstri používajú osvetlenie cez mobil avšak, nie je rýchlejšie chytiť do ruky svietidlo v tvare pera a svetlo je hneď naporúdzi. Rýchlosť a profesionalita prístupu robí skutočného majstra. A pri tom všetkom, intenzita osvetlenia je 280lm! Tak na toto mobil stavaný nie je. Napájanie, 3xAAA batéria. Vhodné pre obhliadky a prácu v teréne aj vo vnútri.

Kempingové LED svietidlo 4x LED 40lm 3x AA dĺžka 140mm

8,99 
 • úschovný priestor pre náhradné batérie
 • svietidlo zapnete jednoduchým povytiahnutím
 • svetlo s rozptylom 360°

Krb s plápolajúcim ohňom Antik

29,00 
Mnohokrát stačí k pocitu tepla obraz plameňov k krbe. Tento krb je bezpečný, založený na LED technológii a použiteľný kdekoľvek. Ak preženieme, aj prenositeľný kamkoľvek, teda teplo rodinného krbu si môžete vyčariť v akomkoľvek prostredí. Funkcia automatického vypnutia po 6-tich hodinách šetrí energiu, avšak, pokiaľ si prajete, môže krb svietiť celú noc. Svetlo, ktoré zahreje. HIT minulej zimy a verím, že aj tejto. Minulý rok sa krby vypredali v priebehu jedného týždňa. Ideálne aj ako darček.

Lampáš LED s plameňom

20,99 
 • svetlo s efektom plápolajúceho plameňa navodí príjemnú atmosféru
 • lampáš má patinovú povrchovú úpravu
 • plápolajúci plameň bez rizika požiaru

LED svietidlo 1W 40lm 3xAA dĺžka 200mm ABS plast

6,29 
LED svietidlo (baterka) 1W 40lm 3xAA dĺžka 200mm ABS plast
 • veľké masívne svietidlo – 20cm
 • funkcia ZOOM: vďaka teleskopickej konštrukcii svietidla je možné meniť veľkosť svetelného kužeľa

LED svietidlo solárne s pohybovým senzorom 16xLED 100 lm IPX4,

21,49 
Solárny reflektor s pohybovým senzorom je ideálnym svietidlom v miestach, kde nie je k dispozícii elektrická prípojka. Solárny panel, ktorý nabíja akumulátor vo svietidle je od svietidla oddeliteľný a možno ho tak pripevniť na miesto, kde je najviac svetla pre nabíjanie a svietidlo potom umiestniť tam kde ho potrebujete.
 • solárny panel a svetelný zdroj majú pohyblivý kĺb pre optimálne nasmerovanie
 • ON / OFF prepínač
 • pohybový senzor sa aktivuje po západe slnka, keď už akumulátor nie je dobíjaný solárnym panelom

LED svietidlo solárne s pohybovým senzorom 16xLED 120 lm IPX4,

14,49 
Malé solárne svietidlo s pohybovým snímačom je ideálnym svietidlo do miest, kde nie je k dispozícii elektrická prípojka. Toto kompaktné svietidlo je určené na inštaláciu na stenu alebo stĺpik v miestach, kde často svieti slnko. Svietidlo má dva režimy: 100% výkonu a 10% výkonu (úsporný režim).
 • po západe slnka svietidlo stále svieti na 10% výkonu a pri aktivácii pohybového senzora sa prepne na 100% výkonu
 • ON / OFF prepínač

Lupa so vstavaným osvetlením 80 lúmenov poznáte ako lupa so svetlom

4,59 
Lupa so svetlom: pôvodný úmysel bol vyrobiť niečo pre uľahčenie čítania textu. Lupa zväčšuje písmo a zlepšuje čitateľnosť, či už čítate návody a dátumy v obchode alebo potrebujete prečítať malé písmenká doma, v meste, v kancelárii. Vybavenie svetlom len zlepšuje čitateľnosť, navyše túto lupu dokážete použiť prípadne aj ako svietidlo. 80lm je dostatočné na osvietenie blízkeho priestoru. Majstri aj kutilovia však našli aj iné, rovnako užitočné využitie. Malé skrutky, zakryté tmavé miesta. Poznáte ten pocit zlosti a bezmocnosti, keď nevidíte akú hlavu má skrutka, ktorú by ste radi odtiahli? Jeden pohľad lupou a ste si na istom či je tam kríž, imbus, či korunka. Vhodný doplnok pre každého, kto pracuje s drobnými súčiastkami.

Nabíjateľné montážne svietidlo COB LED 350lm 3,7V/2Ah Lion USB nabíjanie

22,90 
Nabíjateľné montážne svietidlo COB LED 350lm 3,7V/2Ah Lion USB nabíjanie
 • COB LED dióda so životnosťou až 100000h dĺžka svietidla 40cm
 • nabíjanie pomocou microUSB, kábel je súčasťou dodávky
 • posuvný magnetický klip pre uchytenie svietidla na kovových plochách
 • magnet na konci svietidla
 • voľne pohyblivý hák pre zavesenie svietidla
 • telo s gumovou rukoväťou
 • dĺžka svietidla 40cm

Nabíjateľné obojstranné svietidlo otočné magnet hák závit 500lm/500lm 3,7V/2Ah

31,90 
Nabíjateľné obojstranné svietidlo otočné je malý, ale výkonný reflektor s dvoma typmi svetla. Na jednej strane je 500lm LED dióda na svietenie do diaľky a na druhej 500lm COB dióda na osvit širokého okolia. Vždy svieti iba jedna dióda. Reflektor je možné používať ako prenosný zdroj svetla so stojanom bez napájacieho kábla a bez nutnosti pripojenia k zdroju el. prúdu, pretože zdrojom el. energie je vstavaný akumulátor. Má niekoľko spôsobov upevnenia - háčik, magnet, 1/4" závit pre statív, ktoré umožňujú jeho flexibilné použitie. Ak umiestnite reflektor na kovový rám dverí, osvietite s ním celú miestnosť. Je rovnako veľmi užitočný pri vonkajších opravách auta. Vďaka malým rozmerom (8x7x5cm), dobrej mechanickej odolnosti a odolnosti proti dažďu je možné mať svietidlo ako súčasť výbavy automobilu a ako zdroj svetla pri práci, opravách, kempovaní, rybárčení, na záhrade a pod. S USB káblom je možné reflektor nabíjať zo všetkých bežných nabíjačiek, 12V auto USB nabíjačiek, počítačov, powerbánk a pod.
 • COB LED pre široké osvetlenie okolia
 • LED na svietenie do diaľky
 • háčik na zavesenie
 • magnet
 • 1/4" závit pre statív

Nabíjateľné svietidlo LED 20W 1400lm 11,1V Li-ion 4400mAh IP65 12+230V

89,90 
Prenosný LED nabíjací reflektor je zdrojom príjemného bieleho svetla, ktoré kvalita zodpovedá dennému svetlu. LED diódy majú nízku spotrebu energie pri vysokej intenzite svetla. Vďaka akumulátoru je možné reflektor používať ako prenosný zdroj. Je vybavený prepínačom medzi 10 a 20W a špeciálnym elektrickým obvodom "Constant current", ktorý dodáva v nastavení 10W konštantný prúd po dobu cca 6h a v nastavení 20W počas cca 4h a tým zaisťuje po túto dobu max. svetelný výkon svietidla bez klesania intenzity svetla. Vďaka možnosti nabíjanie z 12V zásuvky automobilu, malým rozmerom, mechanickej odolnosti, odolnosti proti dažďu, je možné svetlo mať ako súčasť výbavy automobilu a ako zdroj svetla pri práci, kempovaní, rybárčení, na záhrade pod.
 • po pripojení do elektrickej siete je možné reflektor používať i pri vybitej batérii
 • funkcia "Constant current" vždy zaisťuje svetlo na plný výkon
 • rýchla nabíjačka na 230V nabije reflektor za 3 hodiny
 • krytie IP65 zaisťuje odolnosť voči dažďu a prachu
 • praktický stojan vám umožní nastaviť si svetlo do potrebnej polohy

Nabíjateľné svietidlo s powerbankou 8000lm COB LED Zoom 7,4V/5Ah Lion USB

97,90 
Nabíjateľné svietidlo s powerbankou 8000lm COB LED Zoom 7,4V/5Ah Lion USB
 • vysoká svietivosť 8000lm vám umožní vidieť v noci rovnako ako cez deň
 • svietidlo je možné nabíjať z bežne dostupných USB nabíjačiek alebo priamo z počítača pomocou priloženého USB kábla
 • slúži tiež ako powerbanka z ktorej je možné nabíjať iné mobilné zariadenia
 • funkcia ZOOM: vďaka teleskopickej konštrukcii je možné meniť veľkosť svetelného kužeľa
 • súčasťou dodávky je kvalitný USB kábel s konektormi pre bežne používané mobilné zariadenia
 • 1/4" úchyt pre statív
 • vyrobené z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny

Silné svietidlo (baterka) 4000 lúmenov

49,90 
Na tento druh svietidla by sa mali vydávať zbrojné pasy. 4000 lúmenov v tomto prípade znamená takú intenzitu svetelného lúča, že skutočne daný osvetlený výsek premení na denné svetlo. Dosvit preklenie akúkoľvek vzdialenosť, či už sa jedná o terén alebo o zastavanú oblasť. Lúč je možné plynule meniť. Telo svietidla je skutočne z pevnej hliníkovej zliatiny. Hmotnosť 0,7kg zodpovedá robustnosti svietidla, ktoré je určené pre maximálne výkony. Výdrž batérie je minimálne 4 hodiny pri plnom zaťažení. Nabíjanie cez USB kábel, nepotrebuje dodatočné monočlánky. Navyše môže poslúžiť ako powerbanka pre iné zariadenia. Ak si potrpíte na maximálny výkon, toto svietidlo určite musíte mať.

Solárna pochodeň

15,99 
Solárna pochodeň Ak hovoríme o maximálnej efektivite šetrenia, LED pochodeň so zabudovaným solárnym článkom je toho žiarivým príkladom. Zachytáva svetlo slnečných lúčov, ktoré v noci premení na plápolajúci plameň pochodne. Výborná na priečelie domu, na osvetlenie chodníka záhrady či iný exteriér. V prípade, že využívate v interiéri, je dobré, aby sa cez deň nabila vonku. Hranatá verzia je určená pre modernejšie záhrady a domy, avšak k dispozícii je aj verzia romantik, ktorá navodí atmosféru stredovekej architektúry. Ideálny DARČEK

Solárna pochodeň Gothic

18,99 
Solárna pochodeň Gothic. Ak hovoríme o maximálnej efektivite šetrenia, LED pochodeň so zabudovaným solárnym článkom je toho žiarivým príkladom. Zachytáva svetlo slnečných lúčov, ktoré v noci premení na plápolajúci plameň pochodne. Výborná na priečelie domu, na osvetlenie chodníka záhrady či iný exteriér. V prípade, že využívate v interiéri, je dobré, aby sa cez deň nabila vonku. Verzia romantik je zaoblená, avšak k dispozícii je aj hranatá verzia pre odlišné architektonické usporiadanie záhrad a okolia domov. Ideálny DARČEK

Stolová lampa s lupou a USB nabíjaním 2400lm

49,00 
Stolová lampa s lupou pre prácu, kde je potrebné zväčšenie miniatúr pre ľahšiu viditeľnosť. Napr. pre opravárov telefónov, opravárov počítačov, spájkovanie, či široké využitie v domácnosti. Lampa sa dá pripevniť k stolu svorkou. 3 možnosti nastavenia osvetlenia (studená biela (7500K), neutrálna biela (4500K), teplá biela (2900K)...
 • 10 stupňov regulácie intenzity svetla
 • 3 možnosti farby svetla: studená biela (7500K), neutrálna biela (4500K), teplá biela (2900K)
 • možnosť použiť s powerbankou od 5000mAh, všetky funkcie sú podporované s powerbankou od 10000mAh
 • vďaka USB napájaniu a s použitím powerbanky je možné svetlo používať aj v miestach bez elektrického rozvodu
 • pri natiahnutí na väčšiu vzdialenosť je nutné upevniť svetlo svorkou na stôl kovová svorka na uchytenie ku stolu
 • nastaviteľné v 5 osiach
 • 1300lm/9000lm (vo vzdialenosti 50cm/15cm), 3 farby svetla, 10 stupňov intenzity, 5x zväčšenie, napájanie 5V DC (USB), kábel 150cm, dĺžka ramien 70,5cm, priemer šošovky lupy 10,5cm, priemer základne 19cm, hmotnosť s podstavcom 2,79kg

Svetelný krb 4xLED 3×1,5V AA 22x20x14cm

13,99 
Svetelný krb 4xLED 3x1,5V AA 22x20x14cm
 • svetlo s efektom plápolajúceho plameňa navodí príjemnú atmosféru
 • plápolajúci plameň bez rizika požiaru

Svetelný krb s vyhrievaním a efektom plameňa 900W/1800W – šírka 41cm

135,00 
V každej domácnosti by mál byť krb, miesto, kde sa stretne pri plápolajúcom ohníku celá rodinka. Možno si nevieme síce predstaviť krb v paneláku, ale prečo nie? Tento krb rýchlo zahreje a vďaka efektu plameňa spríjemní chladné dni v akomkoľvek obytnom priestore. Hodí sa do obývacej izby, spálne, kuchyne, dokonca aj na internát. Má realistický efekt tancujúceho plameňa, ktorý môže byť zapnutý nezávisle na kúrení. Kontrola teploty a plameňa je umiestnená na zadnej strane.
 • nastaviteľný termostat
 • ochrana proti prehriatiu
 • plameň má spotrebu iba 5W

Svetlo do prírody s lapačom hmyzu

21,99 
Svetlo do prírody s lapačom hmyzu. Svietivosť: 180 lm 3 stupne osvetlenia 100%, 50%, 20% Nabíjanie cez USB kábel Výdrž batérie min. 2, 5 hodiny pri maximálnom zaťažení > ideálny pre pobyt v prírode (pre kempovanie, chatárčenie, rybárčenie a pod.) > súčasťou svietidla je UV svetelný lapač komárov, ktorý je možné zapnúť alebo vypnúť nezávisle od LED osvietenia, takže vás v noci nebude rušiť pri spaní > LED svetlo má gumové opláštenie so vzduchovým vankúšom pre ochranu pred nárazmi a rozbitím a pre lepší rozptyl svetla > svietidlo možno zavesiť na háčik v stane alebo na vetvu, postaviť na stôl, držať v ruke ako prenosný zdroj svetla > vďaka vodotesnosti IPX6 môže byť svietidlo aj krátkodobo na daždi a hmyz na lapači možno umývať pod tečúcou vodou > nabíjanie cez USB port prostredníctvom dodávaného micro USB kábla Popis: Svietidlo je vhodné do stanu, chatky, či iných uzavretých priestorov. Okrem osvetlenia sa postará aj o komáre, či iný nočný hmyz, ktorý by nám mohol znepríjemniť spánok. Dá sa použiť ako svetlo na stôl aj ako malý luster na zavesenie. Prosím, nepoužívajte v otvorenej prírode. Tá patrí rovnako nám ako aj hmyzu. VYCHYTÁVKA SEZÓNY

Svietidlo – Svetielko na šiltovku s klipom a magnetom

9,19 
Svetielko na šiltovku je určené pre všetkých "nosičov" šiltoviek alebo klobúkov. Napriek svojej malej veľkosti je svietivosť aj dosvit svetielka výborný. Je vhodné do akéhokoľvek vrecka, ba povedal by som, že pri jeho malej hmotnosti aj zabudnete, že ho tam máte . Vďaka magnetickej úchytke môže byť uchytené na akýkoľvek druh odevu, či železnú konštrukciu. Obľúbené hlavne u rybárov a ľudí pohybujúcich sa v prírode, či záhrade. VYCHYTÁVKA SEZÓNY

Svietidlo 1W+10 LED bočným svetlom a magnetom

4,90 
Svietidlo 1W+10 LED bočným svetlom a magnetom
 • koncentrovaný lúč svetla do diaľky
 • 2 farebné prevedenia
 • širokouhlé svetlo pre osvetlenie veľkej plochy

Svietidlo 30W 42x LED 3200lm IP65

27,90 
LED reflektor je zdrojom príjemného bieleho svetla, ktoré kvalitou zodpovedá dennému svetlu. LED reflektory sú vďaka nízkej spotrebe energie, odolnosti proti dažďu, prachotesnosti, širokouhlému osvieteniu plochy, možnosti nastavenia sklonu, bezúdržbovosti, mechanickej odolnosti a dlhej životnosti (viac ako 30 000 hod.) vhodné pre dlhodobé osvetlenie budov, vonkajších a pracovných priestorov alebo reklamných plôch.
 • reflektor je určený na trvalé pripevnenie a zapojenie
 • krytie IP65 zaisťuje odolnosť voči dažďu a prachu

Svietidlo akumulátorové LED 20W COB LED 3,7V-6,6Ah Li-ion,

67,99 
Prenosné LED batériové svietidlo je zdrojom príjemného bieleho svetla, ktoré kvalitou zodpovedá dennému svetlu. LED diódy majú nízku spotrebu energie pri vysokej intenzite svetla. Svietidlo je možné používať ako prenosný zdroj svetla bez nutnosti pripojenia k zdroju elektrického prúdu a zároveň sa dá využiť ako powerbanka k dobíjaniu mobilných zariadení.
 • prepínač intenzity svetla a voľby jeho výdrže
 • ľahké dobíjanie pomocou USB kábla, svietidlo možno používať aj počas nabíjania
 • praktický stojan umožňuje nastaviť svietidlo do potrebnej polohy
 • ľahká preprava vďaka hrúbke 45mm
 • krytie IP54 dovoľuje použiť reflektor v prírode
 • gumené chrániče rohov zvyšujú odolnosť svetla proti nárazom

Svietidlo hliníkové 3W Cree LED 150 lm,

6,90 
 • svietidlo je možné nabíjať z bežne dostupných USB nabíjačiek alebo priamo z počítača
 • funkcia ZOOM: posúvaním šošovky v prednej časti svietidla je možné meniť šírku a intenzitu svetelného kužeľa
 • celokovové telo

Svietidlo hliníkové extra 600lm

24,99 
Svietidlo vhodné pre každé použitie. 600lm je v kombinácii s optikou svietidla dostatočné pre dosvit viac ako 300m, navyše kužeľ svetla a dosvit sa dá plynule regulovať vysúvaním šošovky s prednou časťou svietidla. Žiadny závit, vysúvanie je úplne jednoduché avšak poloha drží vďaka tlmeniu posuvu. Telo svietidla je z tvrdeného hliníka, veľmi pevné a pritom hmotnosť je vyhovujúca (420g vrátane 3x batéria "C"). Napájanie je cez batérie. Svetlo vydrží dlhšie ako USB nabíjateľné svetlá. Vhodné pre outdoor, tábory, všade, kde treba dostatok svetla.

Svietidlo hliníkové XPG CREE LED 100lm 2xAAA IP54

14,99 
 • silné svietidlo v tvare pera
 • fosforeskujúce tlačítko
 • funkcia ZOOM: vďaka teleskopickej konštrukcii svietidla je možné meniť veľkosť svetelného kužeľa

Svietidlo kempingové 75lm efekt plameň“ (25lm)

10,99 
Kompaktné svietidlo s pogumovanými časťami so zvýšenou odolnosťou proti nárazom je vhodné najmä na aktivity v prírode.
 • režim svietenia s nízkou intenzitou imitujúci plápolanie plameňa je vhodný na nočné svietenie
 • úschovný priestor pre náhradné batérie
 • svietidlo zapnete jednoduchým povytiahnutím
 • svetlo s rozptylom 360°

Svietidlo kovové s LED väčšie 30 000mcd materiál hliník

7,99 
Svietidlo (baterka) kovové s LED väčšie 30 000mcd materiál hliník.
 • rozmer 34x152mm, priemer zúženej časti tela 26mm

Svietidlo plastové LED 60lm 3xAAA 47g

2,89 
 • funkcia ZOOM: vďaka teleskopickej konštrukcii svietidla je možné meniť veľkosť svetelného kužeľa

XPE svietidlo 3W (100lm) + 3W COB bočné (150lm) LED 4xAAA dĺžka 170mm

10,59 
 • širokouhlé svetlo pre osvetlenie veľkej plochy, chránené telom svietidla, zapína sa povytiahnutím
 • koncentrovaný lúč do diaľky

Zadné svetlo na bicykel červené

5,69 
Zadné svetlo na bicykel červené. Signálne výstražné svetlo na bicykel slúži pre cyklistiku. Je možné ho použiť aj na turistický batoh, či ruku bežca. Má 4 režimy svietenia, je ľahké, má vysokú výdrž na jedno nabitie. Jednoduché univerzálne uchytenie na bike. Použiteľné vo všetkých smeroch.