Čelovky pre prácu, šport aj bežné použitie až do 500lm dosvit až do 400m. Blikačky, okrem bieleho aj červené a zelené osvetlenie. To všetko v cenovom rozmedzí 5-30 eur!

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 24 48

Čelovky

Čelovky pre prácu, šport aj bežné použitie až do 500lm dosvit až do 400m. Blikačky, okrem bieleho aj červené a zelené osvetlenie. To všetko v cenovom rozmedzí 5-30 eur!

Čelovka bodová USB nabíjanie indikátor batérie

39,99 
Bodová čelovka s výnimočne prepracovaným charakteristickým znakoms výnimočne prepracovanou optikou v kombinácii so svetelným výkonom 450lm. čelovka má dosvit 170m je trochu skromný, na testoch dosvietila bez problémov na 250m . Je to aj vďaka plynulej regulácii intenzity lúča. V danej oblasti pracovných svietidiel je to top výrobok. Pre šport menej vhodná kvôli vyššej hmotnosti, aj keď vyváženej medzi prednú a zadnú časť. Zásobník batérie je vybavený indikátorom nabitia.

Čelová lampa – čelovka s USB-C nabíjateľná, 350lm

18,99 
Čelová lampa - čelovka s USB-C nabíjateľná na pevnom plastovom páse:
 • hmotnosť, 74g
 • použitie na 5 spôsobov: COB 100%-50% / XPE 100%-50% / blikanie
 • COB a XPE LED, 3,7V/1200mAh Li-Pol
 • nabíjateľné pomocou USB-C
 • 120lm a 350lm
 • výdrž batérie 2-6h podľa zvoleného režimu
 • vodoodolné (IPX4)
 • bezdotykové spínanie IR senzorom

Čelovka 1W 4 režimy svietenia

5,69 
Ľahká, jednoduchá čelovka pre nenáročnejšieho zákazníka s veľmi dobrou cenou. Nabíjanie je cez monočlánky, čo pri danom výkone zabezpečí hodiny a hodiny svietenia a akomkoľvek zo 4-och vybraných režimov. Prepracovaný dizajn, ľahká manipulácia a dosvit 15m sú vhodné pre začínajúcich bežcov, cyklistov, či pre jednoduchšie práce.

Čelovka USB nabíjanie 3W

15,99 
Vďaka použitiu odľahčenej batérie je čelovka veľmi ľahká. Optika čelovky je vylepšená a aj pri výkone 100lm jej dosvit je okolo 40m. Vhodná pre akýkoľvek šport a prácu, cenovo výhodná. Má 5 režimov svietenia. Môže byť zapnutá buď dotykovým alebo bezdotykovým spínačom. Ocenia hlavne majstri pracujúci v špinavšom prostredí.

Čelovka USB nabíjanie 5W biele-červené svetlo

18,99 
Veľmi praktická čelovka s malou hmotnosťou a rozmermi. Je nabíjateľná USB. 130lm vzhľadom na úsporu hmotnosti má dosvit len okolo 40m, ale pre bežné práce a športy úplne postačuje. Priestor osvecuje roptýleným bielym svetlom, avšak má viacero režimov. Svetlo môže byť aj červené, má tiež funkciu červeného SOS blikania. Výdrž je výborná vďaka úspornej dióde a závisí od zvoleného režimu (5-15 hodín).

Komplexná čelovka 480lm nabíjateľná

29,99 
Top produkt vo svojej kategórii čelových svietidiel poteší každého náročného užívateľa. Či už ide o šport a rekreáciu alebo o pracovné využitie čelového svietidla. Okrem dvoch druhov osvetlenia obsahuje obrovské množstvo vychytávok ako bezdotykové zapínanie  čelovky pohybom ruky, snímateľné telo s magnetom pre prichytenie o železné konštrukcie, protišmyková úprava povrchu popruhu, či fosforeskujúci povrch pre lepšie hľadanie čelovky v tme. Jedna z diód je určená pre rozptýlené svietenie, pravá dióda svieti na diaľku 200-250m pri plnom výkone. USB nabíjanie, výdrž pri plnom výkone 1 hodinu, ale väčšinou sa dá na jej svietenie spoľahnúť 4 hodiny aj dlhšie. Odporúčané športovcami.  

Nabijateľná čelovka 500lm s pohybovým senzorom

31,99 
Nabijateľná čelovka 500lm s pohybovým senzorom určená pre športovcov, či na pohyb v tme pre kohokoľvek s výhodou nabíjania batérie. K produktu odporúčame dokúpiť náhradnú batériu aby ste mali vždy po ruke svetlo, keď nabíjate druhú batériu - akumulátor.
 • čelovka má dva spôsoby zapínania: - klasický spínač - IR snímač pre bezdotykové zapnutie, kde stačí len mávnuť rukou pred čelovkou
 • LED dióda s koncentrovaným svetlom pre osvietenie vzdialenejších objektov a širokouhlá dióda pre osvietenie blízkeho okolia plochým svetlom
 • kĺbová hlava čelovky umožňuje nastavenie smeru svetla
 • čelovku je možné ľahko zvesiť z popruhu a pomocou zabudovaných magnetov prichytiť na železné plochy
 • protišmyková úprava vnútornej strany popruhu
 • okraje LED diód majú fosforeskujúci povrch, ktorý pomáha nájsť čelovku aj v tme
 • čelovka má dve možnosti napájania: - vstavaným 3,7V/1Ah Li-ion akumulátorom nabíjateľným pomocou USB v svetle alebo samostatne - štandardnými 3x1,5V AAA batériami (nie sú súčasťou balenia)
 

Plynule regulovateľná čelovka 3W

11,90 

Plynule regulovateľná čelovka 3W.

Skutočne nezameniteľná intenzita osvetlenia na diaľku aj na blízke predmety. Plynulá regulácia svetelného lúča umožňuje rozptyl aj osvetlenie do vzdialenosti viac ako 100m. Nedajte sa mýliť intenzitou 120lm, je dostatočná pre osvetlenie. Veľkou výhodou tejto čelovky je vyváženosť. Oddelené batérie sa nachádzajú v zadnej časti. Čelovka je vhodná pre cyklistiku, aj iné športy, trochu menej vhodná pre rýchly beh a dynamické športy. Pomer ceny plynulej regulovateľnej čelovky 3W a kvality jej použitia je veľmi výhodný.