V kategórii nájdete spájkovacie pištole a spájkovačky, sponkovacie pištole a sponkovačky, tavné lepiace pištole, striekacie pištole aj teplovzdučné pištole.

Zobrazuje sa všetkych 32 výsledkov

Zobraziť 24 48

Pištole

V kategórii nájdete spájkovacie pištole a spájkovačky, sponkovacie pištole a sponkovačky, tavné lepiace pištole, striekacie pištole aj teplovzdučné pištole.

Spájkovacie pištole (14)

Sponkovacie pištole (2)

Striekacie pištole (2)

Tavné pištole (10)

Teplovzdušné pištole (2)

Hrotová spájkovačka pre profesionálov digitálna s LED displejom

32,90 
Hrotová spájkovačka pre profesionálov digitálna s LED displejom je určená na spájkovanie na spájkovanie napríklad pre bižutériu, ale hlavne pre spájkovanie elektronických súčiastok. Vstavaný mikroprocesor umožňuje zastaviteľnosť teploty a tým aj presnejšie spájkovanie, Spájkovačka ma zabudovaný tepelný senzor pre spätnú kontrolu, takže pri zmene teploty vidíte na displeji rozdiel teplôt. Na spájkovačke je použitý displej, ktorý má dobrú viditeľnosť z rôznych uhlov. Spájkovačku viete využiť na vypaľovanie loga, či obrázkov alebo nadpisov, prípadne umeleckých obrazov do dreva. Spájať ňou viete aj niektoré plasty, ktoré viete rezať (pálením)

Hrotová spájkovačka príkon 60W

9,99 
Jednoduchá spájkovačka s tenkým hrotom umožňuje vykonávať presné práce, potrebné najmä v elektronike či bižutérii. Ďalej ju je možné použiť na drobné rezanie či spájanie plastov a taktiež na vypaľovanie symbolov do dreva.
 • tenký hrot umožňuje vykonávať presné práce
 • nízka hmotnosť a držanie rukoväti spájkovačky medzi prstami zvyšuje komfort pri práci

Hrotová spájkovačka s USB-C vstupom digitálna a LED displej

57,90 
Hrotová spájkovačka s USB-C vstupom digitálna a LED displej. Veľmi podobná ďalšej spájkovačke, ktorú sme Vám predstavili minule s LED displejom. Spájkovačka má možnosť kontroly niektorých funkcií cez USB vstup a je určená na spájkovanie napríklad bižutérie, ale hlavne pre spájkovanie elektronických súčiastok. Možnosť nastavenia presnosti teploty hrotu dostáva túto spájkovačku na vyššiu úroveň a zároveň ju posúva do profesionálneho náradia. Spolu s vynikajúcou cenou si takto zakúpite výrobok s ktorým dokážete pracovať ako profíci. Vstavaný inteligentný mikroprocesor umožňuje zastaviteľnosť teploty a tým aj presnejšie spájkovanie. Tip: Prečítajte dole celý popis

Lepiaca pištoľ tavná 100W pr.11.2mm

7,99 
Lepiaca pištoľ určená na rýchle lepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla.

Lepiaca pištoľ tavná 40W pr.11.2mm

10,99 
Lepiaca tavná pištoľ určená na rýchle lepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla.
 • určená pre jemnú a detailnú prácu, keď je nutné používať menšie množstvo lepidla

Plynová tavná lepiaca pištoľ – s priemerom tavnej tyčinky 11,2mm

39,90 
Plynová tavná lepiaca pištoľ je určená na roztavenie a nanášanie tavného lepidla za účelom rýchleho zlepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky atď. Lepiaca pištoľ má veľmi úsporne navrhnuté nahrievacie teleso, ktoré funguje podobne ako pri elektrických lepiacich tavných pištoliach . Po zahriatí pištole na prevádzkovú teplotu, zhasne hlavný plameň a zostane zapnutý iba malý pilotný plamienok. Akonáhle teplota klesne pod určitú hodnotu, zapáli sa automaticky opäť hlavný plameň a nahreje pištoľ na prevádzkovú teplotu. Ako palivo používa pištoľ plyn do zapaľovačov, ktorý je ľahko dostupný napr. v novinových stánkoch. Pištoľ je vybavená plniacim ventilom tretej generácie, ktorý zabezpečuje ľahké plnenie bez zbytočných strát. Neprítomnosť napájacieho kábla zvyšuje komfort pri používaní a slobodu pri pohybe.
 • moderný plniaci ventil
 • možnosť pracovať v miestach bez elektrického rozvodu
 • pogumovaná rukoväť pre príjemnejšiu a bezpečnejšiu prácu
 • páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla na požadované miesto

Spájkovacia pištoľ – spájkovačka 200W s reguláciou teploty

36,90 
Transformátorová spájkovačka s nastaviteľnou teplotou hrotu podľa danej práce a typu materiálu, určená predovšetkým na mäkké spájkovanie, ďalej na rezanie alebo spájanie plastov a tiež k vypaľovaniu symbolov do dreva.
 • vďaka veľmi rýchlemu nahriatiu spájkovacej špičky môžete pištoľ začať používať krátko stlačení vypínača
 • spájkovacia pištoľ umožňuje nastaviť tri teplotné rozsahy podľa druhu prevádzanej činnosti
 • zabudovaná LED dióda osvetľuje pracovné miesto
 • dobrým vyvážením a pogumovanou rukoväťou je zaistené pohodlné a nenamáhavé držanie pištole pri práci

Spájkovacia pištoľ – spájkovačka príkon 175W

17,49 
Výkonná spájkovačka s tvarovanou rukoväťou pre pohodlnú prácu, určená na spájkovanie pomocou cínu, spájanie plastov, vypaľovanie do dreva alebo kože.

Spájkovacia pištoľ – spájkovačka príkon 175W s kufrom

20,99 
Výkonná spájkovačka s tvarovanou rukoväťou pre pohodlnú prácu, určená na spájkovanie pomocou cínu, spájanie plastov, vypaľovanie do dreva alebo kože.

Sponkovačka / klincovačka akumulátorová 3,6V 1,3Ah Li-ion

45,90 
Určená na zošívanie papiera a na pripevňovanie textílií, fólií, plachiet, igelitu, kože, lepenky, dekoračných a izolačných materiálov a pod. na drevený alebo drevu podobný materiál s použitím klincov a spôn. Vstavaný akumulátor a neprítomnosť napájacieho kábla zvyšujú komfort a využiteľnosť sponkovačky.
 • svetelný indikátor stavu nabitia batérie
 • odnímateľný adaptér určený na zošívanie papiera
 • kvalitná guma na tele sponkovačky zvyšuje pohodlie pri práci, umožňuje časté používanie a znižuje vibrácie

Sponkovačka klincovačka 45W

36,90 
Sponkovačka klincovačka 45W je určená na pripevňovanie textílií, fólií, kože, lepenky, dekoračných a izolačných materiálov na drevený alebo drevu podobný materiál s použitím klincov a spôn.
 • nízka hmotnosť
 • malé rozmery
 • príjemné držanie sponkovačky zaisťujú pohodlnú prácu
 • bezpečnostná poistka proti náhodnému stisku

Striekacia pištoľ príkon 110W nádobka 800ml 300ml/min tryska 0,8mm

42,90 
Ľahká pištoľ, ideálna pre náročnejšie striekanie farieb doma, na chate či v záhrade. Vyšší výkon dovoľuje používať hustejší typ farieb, čím je možné zrýchliť prácu. Je určená na nanášanie farieb a lakov s obsahom rozpúšťadiel, vodou riediteľných farieb, olejových farieb, lazúr, akrylových pigmentových lakov, moridiel, prostriedkov na ochranu dreva, rastlín a dezinfekčných prostriedkov.
 • nový model s vylepšenou atomizáciou farby a kvalitného nástreku
 • ergonomická rukoväť pre pohodlné držanie

Striekacia pištoľ príkon 80W nádobka 800ml 280ml/min tryska 0,8mm

37,90 
Ľahká pištoľ, ideálna pre nenáročné striekanie farieb doma, na chate či v záhrade. Je určená na nanášanie farieb a lakov s obsahom rozpúšťadiel, vodou riediteľných farieb, olejových farieb, lazúr, akrylových pigmentových lakov, moridiel, prostriedkov na ochranu dreva, rastlín a dezinfekčných prostriedkov.
 • nový model s vylepšenou atomizáciou farby a kvalitného nástreku
 • ergonomická rukoväť pre pohodlné držanie

Tavná lepiaca pištoľ 100W pr.11,2mm

7,59 
Lepiaca tavná pištoľ určená na rýchle lepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla.

Tavná lepiaca pištoľ 200W pr.11.2mm

9,99 
Lepiaca tavná pištoľ určená na rýchle lepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla. Tento model je vybavený masívnou spúšťou pre stisk všetkými štyrmi prstami.
 • masívna spúšť posuvu pre stisk všetkými štyrmi prstami

Tavná lepiaca pištoľ 70W pr.7,2mm

5,29 
Lepiaca tavná pištoľ s menšou lepiacou kapacitou, určená pre jemné a detailnépráce, na lepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla.
 • určené pre jemné a detailné práce, kde je nutné používať menšie množstvo lepidla

Tavná lepiaca pištoľ 70W pr.7,2mm

4,99 
Tavná lepiaca pištoľ s menšou lepiacou kapacitou, určená pre jemné a detailné práce, na lepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla.
 • určená pre jemnú a detailnú prácu, keď je nutné používať menšie množstvo lepidla

Tavná lepiaca pištoľ aku 3,7V/1,5Ah Li-ion pr.7,2mm

31,99 
Aku lepiaca tavná pištoľ je určená na roztavenie a nanášanie tavného lepidla za účelom rýchleho zlepenia papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky atď. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla na požadované miesto. Neprítomnosť napájacieho kábla zvyšuje komfort pri používaní a slobodu pri pohybe. Pištoľ je vybavená nabíjacou základňou, v ktorej sa po vložení začne pištoľ okamžite dobíjať a tým sa predĺži pracovná doba. Vďaka Li-ion akumulátoru je možné pištoľ kedykoľvek dobíjať bez znižovania kapacity akumulátora. Li-ion akumulátor stráca energiu vplyvom samovybíjania veľmi pomaly a vydrží dlho nabitý.
 • možnosť pracovať v miestach bez elektrického rozvodu
 • určené pre jemné a detailné práce, keď postačuje použitie menšieho množstvo lepidla
 • nabíjacia základňa pre priebežné nabíjanie pri práci
 • indikátor úrovne nabitia zabudovaného akumulátora
 • indikátor nahriatia

Tavná lepiaca pištoľ nahrievací príkon 180W

19,90 
Lepiaca tavná pištoľ určená na rýchle lepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod.

Tavná lepiaca pištoľ príkon 100W

41,90 
Lepiaca tavná pištoľ určená na rýchle lepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod. Pištoľ je vyhrievaná systémom keramických ohrievačov s vlastným elektronickým riadením teploty, tzv. PTC systém. Tento spôsob zaisťuje vysoký tavný výkon pištole pri nízkej spotrebe energie a dlhú životnosť z dôvodu chemickej a fyzikálnej odolnosti keramiky.
 • páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla
 • pogumovaná rukoväť pre príjemnejšiu a bezpečnejšiu prácu

Teplovzdušná pištoľ príkon 2000W

25,90 
Teplovzdušná pištoľ určená na nahrievanie povrchov za účelom odstránenia náterov (farieb, lakov), na sušenie čerstvo nanesených náterov, na tvarovanie a zváranie plastov a asfaltových krytín na povoľovanie lepených spojov, letovanie, rozmrazovanie, čistenia atď.
 • možnosť nastavenia dvoch rôznych stupňov, líšiacich sa teplotným rozsahom a prietokom vzduchu
 • pištoľ je vybavená bimetalickou tepelnou ochranou, ktorá dočasne odpojí prívod napájania pri nadmernom prehriatí

Teplovzdušná pištoľ príkon 2000W 50-450/90-600°C

55,00 
Teplovzdušná pištoľ s plynulou reguláciou teploty, určená na nahrievanie povrchov za účelom odstránenia náterov (farieb, lakov), na sušenie čerstvo nanesených náterov, na tvarovanie a zváranie plastov a asfaltových krytín na povoľovanie lepených spojov, letovanie, rozmrazovanie, čistenia atď.
 • nízka hmotnosť pištole zvyšuje komfort pri práci
 • plynulá regulácia teploty
 • možnosť nastavenia dvoch rôznych stupňov, líšiacich sa teplotným rozsahom a prietokom vzduchu
 • pištoľ je vybavená bimetalickou tepelnou ochranou, ktorá dočasne odpojí prívod napájania pri nadmernom prehriatí

Teplovzdušná pištoľ príkon 2000W kufor

29,90 
Teplovzdušná pištoľ určená na nahrievanie povrchov za účelom odstránenia náterov (farieb, lakov), na sušenie čerstvo nanesených náterov, na tvarovanie a zváranie plastov a asfaltových krytín na povoľovanie lepených spojov, letovanie, rozmrazovanie, čistenia atď.
 • možnosť nastavenia dvoch rôznych stupňov, líšiacich sa teplotným rozsahom a prietokom vzduchu
 • pištoľ je vybavená bimetalickou tepelnou ochranou, ktorá dočasne odpojí prívod napájania pri nadmernom prehriatí

Teplovzdušná pištoľ s plynulou reguláciou príkon 2000W LCD

82,00 
Teplovzdušná pištoľ s keramickým výhrevným telesom, umožňujúcim rovnomerné rozloženie teploty, pre dosiahnutie presnej regulácie teploty. Určená na nahrievanie povrchov za účelom odstránenia náterov (farieb, lakov), na sušenie čerstvo nanesených náterov, na tvarovanie a zváranie plastov a asfaltových krytín na povoľovanie lepených spojov, letovanie, rozmrazovanie, čistenia atď.
 • mikroprocesorom riadený tyristor zaisťuje jemné a presné nastavenie hodnôt, ochranu proti poškodeniu a taktiež predlžuje životnosť
 • nastavené parametre (teplota a prietok) sa pred vypnutím, či výpadkom prúdu, samé uložia do pamäte a zostanú nastavené až do opätovného zapnutia pištole
 • veľký prehľadný LCD displej umožňuje plynulú a veľmi jemnú reguláciu teploty aj prietoku vzduchu
 • keramické krúžky vyhrievacieho telesa umožňujú rovnomerné rozloženie teploty okolo vyhrievacieho valca, čím je možné dosiahnuť presnejšiu a jednoducho regulovateľnú teplotu, vďaka keramickému telesu dochádza k efektívnejšej výmene tepla medzi vzduchom
 • pištoľ je vybavená bimetalickou tepelnou ochranou, ktorá dočasne odpojí prívod napájania pri nadmernom prehriatí