Veľmi obľúbené a praktické čiapky s osvetlením pre dlhé zimné večery a noci. Terajších 11 kombinácií bude budúcu sezónu doplnené o ďalšie hity ako maskáčová čiapka, extra mäkká a teplá čiapka, detské čiapky dievčenské a chlapčenské.

Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Zobraziť 24 48

Čiapky s LED svietidlom

Veľmi obľúbené a praktické čiapky s osvetlením pre dlhé zimné večery a noci. Terajších 11 kombinácií bude budúcu sezónu doplnené o ďalšie hity ako maskáčová čiapka, extra mäkká a teplá čiapka, detské čiapky dievčenské a chlapčenské.

Bledosivá čiapka s čelovým svetlom LED 4x45lm 300mAh Li-ion nabíjanie cez USB

14,99 
Bledosivá čiapka s čelovým svetlom LED 4x45lm 300mAh Li-ion nabíjanie cez USB
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • svetlo je možné ľahko vytiahnuť a čiapku vyprať
 • bezpečnostná odrazka na zadnej strane čiapky

Červená čiapka s čelovým svetlom 180 lúmenov

12,49 
Červená čiapka s čelovým svetlom Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor. Jasne červená čiapka je tiež veľmi vydarená. Obľúbená u športovcov, hlavne priaznivcov zimného plávania a otužovania.

Čiapka sivá so svetlom 180 lúmenov

12,49 
Sivá čiapka bola vo vývoji druhou alternatívou k zelenej a modrej. Áno, aj kutilovia a majstri majú svoje obľúbené farebné spektrum, preto začali vznikať nové varianty. Sivá farba zostane vždy módnou, či už ide o mužov alebo aj ženy. Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor.

Čiapka so svetlom a reflexnou plochou ružová

12,49 
Čiapka so svetielkom je veľmi príjemná na nosenie, behanie, športovanie v prírode v prípade chladnejších jesenných, či jarných dní, alebo v zime. Je vyrobená z materiálu, ktorý v zime hreje a zároveň neprehrieva natoľko aby sa hlava potila.
 • bezpečnostná odrazka na zadnej strane čiapky
 • svetlo je možné ľahko vytiahnuť a čiapku vyprať
 • jednoduché dobíjanie cez USB
Recenzie: Čiapku som používala celú zimu pri otužovaní a tiež pri behu po otužovaní. Napriek zlej skúsenosti s inými čiapkami, v tejto sa mi skutočne hlava nespotila, pritom materiál príjemne sucho hrial. Je to veľmi pohodlné, keď stačí zdvihnúť ruku a máte svetlo, hlavne v zimných mesiacoch. Na zadnej strane je odrazka, takže netreba nosiť žiadne iné pásky či návleky na ruku. Synovi som kúpila reflexnú žltú, veľmi rád ju nosí všade.

Čiapka tmavo sivá so svetlom 100 lúmenov

9,99 
Čiapka tmavo sivá so svetlom Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor. Decentná tmavosivá pre pánov vždy v móde.

Čiapka trikolóra s čelovým svetlom 180 lúmenov

12,49 
Čiapka trikolóra s čelovým svetlom Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor. Čiapka trikolóra bola vyvinutá špeciálne pre Slovenský trh, aj keď si myslíme, že sa farbami nezahanbí ani v Rusku, Slovinsku, či Čechách. Do prírody, večerného mesta, či na hokej... použitie je len na vás.

Čiapka zelená so svetlom a reflexnou plochou 180 lúmenov

12,49 
Zelená čiapka patrila s modrou medzi prvé farebné varianty. Kopírovala farby montériek a bola určená viac do dielne, ako na verejné nosenie. Až voľba ľudí ukázala, že čiapky so svetlom majú ďaleko širšie využitie ako len pri práci. Úplet čiapky bol určený pre prácu a šČiapka zelená so svetlom a reflexnou plochouport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor.

Čiapka žltá so svetlom 180 lúmenov

12,49 
Čiapka žltá so svetlom Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor. Žltá žiarivá farba je hlavne u detí veľmi obľúbená.

Čierna zimná čiapka so svetlom – 180 lúmenov

12,49 
Čierna zimná čiapka so svetlom Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor. Decentná čierna dlho v ponuke chýbala, túto jeseň je k dispozícii. Vhodné pre pánov aj dámy.

Dámska čiapka čierna so striebornou niťou a čelovým svetlom180 lúmenov

14,99 
Dámska čiapka čierna so striebornou niťou a čelovým svetlom Z pôvodnej pracovnej verzie čiapok so svetlom bola vyvinutá dámska čiapka na voľnočasové nosenie. Je určená hlavne pre dámy, tomu zodpovedá aj veľkosť (o málo menšia ako ostatné z ponuky). Všetky ostatné kvality čiapky ostali zachované: Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť.

Dámska sivo-ružová čiapka so svetlom 180 lúmenov

13,99 
Dámska sivo-ružová čiapka Farebná kombinácia ružovej a svetlošedej vznikla na podnet zákazníčiek, z ktorých nie každej je po chuti čisto ružová čiapka. Táto kombinácia farieb si našla svojich priaznivcov nielen u dievčat, ale aj u kutilov silnejšieho pohlavia. Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor.

Detská ružová čiapka s čelovým svetlom LED 4x25lm 250mAh Li-ion nabíjanie cez USB

10,90 
Detská ružová čiapka s čelovým svetlom LED 4x25lm 250mAh Li-ion nabíjanie cez USB
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • svetlo je možné jednoducho vybrať a čiapku vyprať

Maskáčová čiapka s čelovým svetlom LED 4x45lm 300mAh Li-ion nabíjanie cez USB

12,49 
Maskáčová čiapka s čelovým svetlom
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • 4 LED diódy po 45 lm, dohromady 180 lm
 • svetlo je možné ľahko vytiahnuť a čiapku vyprať
 • bezpečnostná odrazka na zadnej strane čiapky

Modrá čiapka s čelovým svetlom LED 4x25lm 250mAh Li-ion nabíjanie cez USB

8,99 
Modrá čiapka s čelovým svetlom, LED 4x25lm, 250mAh Li-ion, nabíjanie cez USB
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • svetlo je možné jednoducho vybrať a čiapku vyprať

Modrá čiapka so svetlom a reflexnou plochou 180 lúmenov

12,49 
Modrá čiapka patrila so zelenou medzi prvé farebné varianty. Kopírovala farby montériek a bola určená viac do dielne, ako na verejné nosenie. Až voľba ľudí ukázala, že čiapky so svetlom majú ďaleko širšie využitie ako len pri práci. Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor.

Modrá čiapka z úpletu

4,99 
Modrá čiapka z úpletu na prácu, šport aj voľné chvíle je vyrobená z úpletu, ktorý dýcha. Pokožka sa pod ňou nepotí a pritom čiapka dostatočne izoluje hlavu od vonkajšieho chladného prostredia

Náhradné svietidlo na čiapku 180 lumenov

7,99 
Náhradné svietidlo je vhodné do všetkých čiapok so svetlom predávaných v e-shope uKUTILOV. Svietivosť 180 lúmenov, reálny dosvit 100m. Nabíjanie cez USB. Kvalitná Li-ion batéria, ktorá je uspôsobená dlhému obdobiu, kedy sa čiapka nepoužíva.

Oranžová čiapka kaki zelená s čelovým svetlom obojstranná LED 4x45lm 300mAh Li-ion nabíjanie cez

12,99 
Oranžová čiapka kaki zelená s čelovým svetlom obojstranná LED 4x45lm 300mAh Li-ion nabíjanie cez
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • svetlo je možné ľahko vytiahnuť a čiapku vyprať
 • bezpečnostná odrazka na zadnej strane čiapky

Oranžová čiapka s čelovým svetlom LED 4x25lm 250mAh Li-ion nabíjanie cez USB

8,99 
Oranžová čiapka s čelovým svetlom
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • svetlo je možné jednoducho vybrať a čiapku vyprať

Sivá čiapka z úpletu

4,99 
Sivá čiapka z úpletu na prácu, šport aj voľné chvíle je vyrobená z úpletu, ktorý dýcha. Pokožka sa pod ňou nepotí a pritom čiapka dostatočne izoluje hlavu od vonkajšieho chladného prostredia

Sivo čierna čiapka s čelovým svetlom LED 4x45lm 300mAh Li-ion nabíjanie cez USB

12,49 
Sivo čierna čiapka s čelovým svetlom, LED 4x45lm, 300mAh Li-ion, nabíjanie cez USB
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • svetlo je možné ľahko vytiahnuť a čiapku vyprať
 • bezpečnostná odrazka na zadnej strane čiapky

Tmavo modrá čiapka s čelovým svetlom LED 4x25lm 250mAh Li-ion nabíjanie cez USB

8,99 
Tmavo modrá čiapka s čelovým svetlom LED 4x25lm 250mAh Li-ion nabíjanie cez USB
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • svetlo je možné jednoducho vybrať a čiapku vyprať

Tmavo modrá fialová čiapka s čelovým svetlom LED 4x45lm 300mAh Li-ion nabíjanie cez USB

14,99 
Tmavo modrá fialová čiapka s čelovým svetlom LED 4x45lm 300mAh Li-ion nabíjanie cez USB
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • svetlo je možné ľahko vytiahnuť a čiapku vyprať
 • bezpečnostná odrazka na zadnej strane čiapky

Zelená čiapka z úpletu

4,99 
Zelená čiapka z úpletu na prácu, šport aj voľné chvíle je vyrobená z úpletu, ktorý dýcha. Pokožka sa pod ňou nepotí a pritom čiapka dostatočne izoluje hlavu od vonkajšieho chladného prostredia