Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 24 48

UTOOLS

Priemyselná metla 25 cm dlžka 144cm

5,90 
Priemyselná metla s šírkou 25 cm a dĺžkou 144 cm je spoľahlivý a efektívny nástroj na čistenie väčších plôch v priemyselných prostrediach. Jej robustná konštrukcia a dlhá rukoväť umožňujú účinné čistenie a zbieranie nečistôt aj na ťažko prístupných miestach. Metla je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú jej dlhú životnosť. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zaisťuje pohodlné používanie a znižuje riziko úrazu. Priemyselná metla je ideálna pre čistenie skladov, výrobných hál, garáží a ďalších priemyselných priestorov.

Priemyselná metla 30 cm dĺžka 144cm

8,90 
Priemyselná metla s šírkou 30 cm a dĺžkou 144 cm je spoľahlivý a efektívny nástroj na čistenie väčších plôch v priemyselných prostrediach. Jej robustná konštrukcia a dlhá rukoväť umožňujú účinné čistenie a zbieranie nečistôt aj na ťažko prístupných miestach. Metla je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú jej dlhú životnosť. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zaisťuje pohodlné používanie a znižuje riziko úrazu. Priemyselná metla je ideálna pre čistenie skladov, výrobných hál, garáží a ďalších priemyselných priestorov.

Teleskopická tyč dĺžka 112-200mm

4,90 
Teleskopická tyč s dĺžkou 112-200 mm je praktickým nástrojom pre maliarske práce, ktorý umožňuje regulovať jej dĺžku a dosiahnuť ťažko prístupné miesta bez použitia rebríka.