EXTOL LIGHT

Svetlá a svietidlá, LED žiarovky

Rovnako, ako ostatné náradie EXTOL, tak aj naše LED reflektory majú výbornú cenu. Nesnažíme sa však byť najlacnejší za každú cenu – chceme totiž, aby vaše vybavenie slúžilo čo najlepšie – viac, dlhšie a bezpečnejšie.

Využitie technológie LED predstavuje moderný, úsporný a vysoko účinný spôsob osvetlenia, ponúkajúci v porovnaní z doteraz používanými svetelnými zdrojmi (žiarovky, žiarivky a výbojky) celý rad výhod.

Zobrazených 1–48 z 91 výsledkov

Zobraziť 24 48

EXTOL LIGHT

EXTOL LIGHT

Svetlá a svietidlá, LED žiarovky

Rovnako, ako ostatné náradie EXTOL, tak aj naše LED reflektory majú výbornú cenu. Nesnažíme sa však byť najlacnejší za každú cenu – chceme totiž, aby vaše vybavenie slúžilo čo najlepšie – viac, dlhšie a bezpečnejšie.

Využitie technológie LED predstavuje moderný, úsporný a vysoko účinný spôsob osvetlenia, ponúkajúci v porovnaní z doteraz používanými svetelnými zdrojmi (žiarovky, žiarivky a výbojky) celý rad výhod.

Predné svetlo na bicykel s klaksónom

16,79 
Predné svetlo na bicykel s jednoduchým a praktickým univerzálnym uchytením. Je nabíjané mikro USB portom Li-Po s výkonom 1,2 Ah, čo je na svetlo enormne dostačujúce. Vo svetle je vbudovaný hlasitý klaksón 120 dB. Samotné svetlo má silnú svietivosť 350 lm. Je to výrobok pre náročných nočných cyklistov, či už cestných alebo aj trailových. Svietidlo na bicykel, 350lm, 1,2Ah Li-Po, IPX4, microUSB nabíjanie, klaksón, EXTOL LIGHT

Čelovka bodová USB nabíjanie indikátor batérie

39,99 
Bodová čelovka s výnimočne prepracovaným charakteristickým znakoms výnimočne prepracovanou optikou v kombinácii so svetelným výkonom 450lm. čelovka má dosvit 170m je trochu skromný, na testoch dosvietila bez problémov na 250m . Je to aj vďaka plynulej regulácii intenzity lúča. V danej oblasti pracovných svietidiel je to top výrobok. Pre šport menej vhodná kvôli vyššej hmotnosti, aj keď vyváženej medzi prednú a zadnú časť. Zásobník batérie je vybavený indikátorom nabitia.

Hliníkové nabíjateľné svietidlo – baterka 280lm 110mm micro USB nabíjanie

9,79 
Hliníkové nabíjateľné svietidlo - baterka, 280lm, 110mm, micro USB nabíjanie
 • svietidlo je možné nabíjať pomocou bežne dostupných USB nabíjačiek alebo priamo z počítača
 • funkcia ZOOM: vďaka teleskopickej konštrukcii je možné meniť veľkosť svetelného kužeľa
 • celokovové telo

LED žiarovka 5W mini 440lm E14 2800K pr. 37mm

2,49 
LED žiarovka pre domácnosť, 5W 440lm -  2800k ✓ Odporúčame. Síce sa nedá použiť pre stmievač, no je vhodná na praktické využitie v domácnosti.

Kahanec retro 2 v jednom biele svetlo aj plameň

21,99 
Kahanec je vynikajúci pomocník pre osvetlenie akéhokoľvek priestoru. Vonku pomôže osvetliť priestor, vnútri šetrí vašu energiu a večné šťukanie vypínačmi napríklad pri rannom vstávaní počas dlhých nocí. Môžete si zvoliť z dvoch programov. Potrebujete biele svetlo pre dobré osvetlenie alebo mihotavé svetlo LED plameňa? Pre dlhé jesenné a zimné večery odporúčam svetlo mihotavého plameňa. Alebo ho zaveste zvonku pred dvere Vášho domu. Originálne, však? Vhodné pre kohokoľvek, na akýkoľvek druh osvetlenia, či činnosti.

Krb s plápolajúcim ohňom

19,99 
Kto by sa pri krbe nechcel hriať? Je jasné, že krb a svetlo z neho žiariace na nás pôsobí prívetivo. Príjemná atmosféra, ktorú nám krb dodá sa nedá snáď ničím nahradiť :) Mnohokrát stačí k pocitu tepla obraz plameňov k krbe. Tento krb je bezpečný, založený na LED technológii a použiteľný kdekoľvek. Ak preženieme, aj prenositeľný kamkoľvek, teda teplo rodinného krbu si môžete vyčariť v akomkoľvek prostredí. Funkcia automatického vypnutia po 6-tich hodinách šetrí energiu, avšak, pokiaľ si prajete, môže krb svietiť celú noc. Svetlo, ktoré zahreje. HIT minulej zimy a verím, že aj tejto. Minulý rok sa krby vypredali v priebehu jedného týždňa. Ideálne aj ako darček.

LED svietidlo s pohybovým senzorom 10W 800lumenov-100cd,

27,90 
LED reflektor je zdrojom príjemného bieleho svetla, ktoré kvalitou zodpovedá dennému svetlu. LED diódy majú nízku spotrebu energie pri vysokej intenzite svetla. LED reflektor je vybavený pohybovým spínacím snímačom s nastaviteľným spínaním v závislosti na intenzite svetla okolitého svetla a dobou svietenia, a tak k jeho ovládaniu nie je potrebný vypínač, čím nachádza uplatnenie pri osvetlení napr. garážových brán, priestoru dvora, a pod.
 • reflektor je určený na trvalé pripevnenie a zapojenie

Batéria náhradná 3,7V-4000mA Li-ion pre Silné svietidlo 4000 lúmenov

16,49 
Náhradná batéria pre "baterku" Tento produkt je pre baterku - silne svietidlo 4000 lúmenov. 4000 lúmenov v tomto prípade znamená takú intenzitu svetelného lúča, že skutočne daný osvetlený výsek premení na denné svetlo.

Bledosivá čiapka s čelovým svetlom LED 4x45lm 300mAh Li-ion nabíjanie cez USB

14,99 
Bledosivá čiapka s čelovým svetlom LED 4x45lm 300mAh Li-ion nabíjanie cez USB
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • svetlo je možné ľahko vytiahnuť a čiapku vyprať
 • bezpečnostná odrazka na zadnej strane čiapky

Čelová lampa – čelovka s USB-C nabíjateľná, 350lm

18,99 
Čelová lampa - čelovka s USB-C nabíjateľná na pevnom plastovom páse:
 • hmotnosť, 74g
 • použitie na 5 spôsobov: COB 100%-50% / XPE 100%-50% / blikanie
 • COB a XPE LED, 3,7V/1200mAh Li-Pol
 • nabíjateľné pomocou USB-C
 • 120lm a 350lm
 • výdrž batérie 2-6h podľa zvoleného režimu
 • vodoodolné (IPX4)
 • bezdotykové spínanie IR senzorom

Čelovka 1W 4 režimy svietenia

5,69 
Ľahká, jednoduchá čelovka pre nenáročnejšieho zákazníka s veľmi dobrou cenou. Nabíjanie je cez monočlánky, čo pri danom výkone zabezpečí hodiny a hodiny svietenia a akomkoľvek zo 4-och vybraných režimov. Prepracovaný dizajn, ľahká manipulácia a dosvit 15m sú vhodné pre začínajúcich bežcov, cyklistov, či pre jednoduchšie práce.

Čelovka 3W CREE XPE LED 120lm 3xAAA spínanie pohybovým senzorom

12,99 
Čelovka 3W CREE XPE LED 120lm 3xAAA spínanie pohybovým senzorom. Lampu je okrem manuálneho spínania možné zapnúť a vypnúť bezdotykovo, mávnutím ruky pred šošovkou, čo značne uľahčuje ovládanie a umožňuje používať lampu iba tam, kde je to nevyhnutné a tým výrazne šetriť životnosť batérií.
 • zásobník batérií je oddelený od svietidla
 • veľmi ľahká kĺbová hlava čelovky umožňuje nastavenie smeru svetla podľa potreby
 • Čelovka 3W CREE XPE LED 120lm má dva spôsoby zapínania: - klasický spínač, - IR senzor pre bezdotykové zapínanie, kde stačí len mávnuť rukou pred čelovkou

Čelovka 3W so ZOOM funkciou 3 režimy svietenia

9,99 
Skutočne nezameniteľná intenzita osvetlenia na diaľku aj na blízke predmety. Plynulá regulácia svetelného lúča umožňuje rozptyl aj osvetlenie do vzdialenosti viac ako 100m. Nedajte sa mýliť intenzitou 120lm, je dostatočná pre osvetlenie. Veľkou výhodou tejto čelovky je vyváženosť. Oddelené batérie sa nachádzajú v zadnej časti. Čelovka je vhodná pre cyklistiku, aj iné športy, trochu menej vhodná pre rýchly beh a dynamické športy. Napájanie monočlánkami, výdrž až do 12 hodín.

Čelovka USB nabíjanie 3W

15,99 
Vďaka použitiu odľahčenej batérie je čelovka veľmi ľahká. Optika čelovky je vylepšená a aj pri výkone 100lm jej dosvit je okolo 40m. Vhodná pre akýkoľvek šport a prácu, cenovo výhodná. Má 5 režimov svietenia. Môže byť zapnutá buď dotykovým alebo bezdotykovým spínačom. Ocenia hlavne majstri pracujúci v špinavšom prostredí.

Čelovka USB nabíjanie 5W biele-červené svetlo

18,99 
Veľmi praktická čelovka s malou hmotnosťou a rozmermi. Je nabíjateľná USB. 130lm vzhľadom na úsporu hmotnosti má dosvit len okolo 40m, ale pre bežné práce a športy úplne postačuje. Priestor osvecuje roptýleným bielym svetlom, avšak má viacero režimov. Svetlo môže byť aj červené, má tiež funkciu červeného SOS blikania. Výdrž je výborná vďaka úspornej dióde a závisí od zvoleného režimu (5-15 hodín).

Ceruzkové svietidlo bočné 3W 16cm

6,99 
Ceruzkové svietidlo bočné 3W 16cm je praktický pomocník pre každého majstra. Malá hmotnosť bez batérií, úchyt alebo magnetický klip, to všetko je upravené presne tak, aby majster, či kutil mali svetlo vždy naporúdzi a po ruke. Už ste niekedy zažili, že bolo treba na niečo posvietiť a nebolo čím? V takom prípade väčšinou majstri používajú osvetlenie cez mobil avšak, nie je rýchlejšie chytiť do ruky svietidlo v tvare pera a svetlo je hneď naporúdzi. Rýchlosť a profesionalita prístupu robí skutočného majstra. A pri tom všetkom, intenzita osvetlenia je 280lm! Tak na toto mobil stavaný nie je. Napájanie, 3xAAA batéria. Vhodné pre obhliadky a prácu v teréne aj vo vnútri.

Červená čiapka s čelovým svetlom 180 lúmenov

12,49 
Červená čiapka s čelovým svetlom Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor. Jasne červená čiapka je tiež veľmi vydarená. Obľúbená u športovcov, hlavne priaznivcov zimného plávania a otužovania.

Čiapka sivá so svetlom 180 lúmenov

12,49 
Sivá čiapka bola vo vývoji druhou alternatívou k zelenej a modrej. Áno, aj kutilovia a majstri majú svoje obľúbené farebné spektrum, preto začali vznikať nové varianty. Sivá farba zostane vždy módnou, či už ide o mužov alebo aj ženy. Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor.

Čiapka tmavo sivá so svetlom 100 lúmenov

9,99 
Čiapka tmavo sivá so svetlom Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor. Decentná tmavosivá pre pánov vždy v móde.

Čiapka trikolóra s čelovým svetlom 180 lúmenov

12,49 
Čiapka trikolóra s čelovým svetlom Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor. Čiapka trikolóra bola vyvinutá špeciálne pre Slovenský trh, aj keď si myslíme, že sa farbami nezahanbí ani v Rusku, Slovinsku, či Čechách. Do prírody, večerného mesta, či na hokej... použitie je len na vás.

Čiapka zelená so svetlom a reflexnou plochou 180 lúmenov

12,49 
Zelená čiapka patrila s modrou medzi prvé farebné varianty. Kopírovala farby montériek a bola určená viac do dielne, ako na verejné nosenie. Až voľba ľudí ukázala, že čiapky so svetlom majú ďaleko širšie využitie ako len pri práci. Úplet čiapky bol určený pre prácu a šČiapka zelená so svetlom a reflexnou plochouport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor.

Čiapka žltá so svetlom 180 lúmenov

12,49 
Čiapka žltá so svetlom Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor. Žltá žiarivá farba je hlavne u detí veľmi obľúbená.

Čierna zimná čiapka so svetlom – 180 lúmenov

12,49 
Čierna zimná čiapka so svetlom Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor. Decentná čierna dlho v ponuke chýbala, túto jeseň je k dispozícii. Vhodné pre pánov aj dámy.

Dámska čiapka čierna so striebornou niťou a čelovým svetlom180 lúmenov

14,99 
Dámska čiapka čierna so striebornou niťou a čelovým svetlom Z pôvodnej pracovnej verzie čiapok so svetlom bola vyvinutá dámska čiapka na voľnočasové nosenie. Je určená hlavne pre dámy, tomu zodpovedá aj veľkosť (o málo menšia ako ostatné z ponuky). Všetky ostatné kvality čiapky ostali zachované: Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť.

Dámska sivo-ružová čiapka so svetlom 180 lúmenov

13,99 
Dámska sivo-ružová čiapka Farebná kombinácia ružovej a svetlošedej vznikla na podnet zákazníčiek, z ktorých nie každej je po chuti čisto ružová čiapka. Táto kombinácia farieb si našla svojich priaznivcov nielen u dievčat, ale aj u kutilov silnejšieho pohlavia. Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor.

Detská ružová čiapka s čelovým svetlom LED 4x25lm 250mAh Li-ion nabíjanie cez USB

10,90 
Detská ružová čiapka s čelovým svetlom LED 4x25lm 250mAh Li-ion nabíjanie cez USB
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • svetlo je možné jednoducho vybrať a čiapku vyprať

Diaľkovo ovládaná zásuvka IR 2ks

17,49 
Diaľkovo ovládané zásuvky (zapnutie/vypnutie) pomocou RF diaľkového ovládača a tiež pomocou RF signálu vysielaného cez zásuvku ovládanú cez WiFi (nie je súčasťou dodávky).

Diaľkovo ovládaná zásuvka RF 2ks exteriérová,

15,89 
Diaľkovo ovládané zásuvky (zapnutie/vypnutie) pomocou RF diaľkového ovládača Extol® Light a tiež pomocou RF signálu vysielaného cez WiFi zásuvku Extol® Light.
 • RF diaľkový ovládač a WiFi zásuvka nie sú súčasťou dodávky.
 • ideálne pre použitie na záhrade pre spustenie zalievania, čerpadla ...

Diaľkovo ovládané objímky 2ks

13,99 
Diaľkovo ovládané objímky (zapnutie/vypnutie) pomocou RF diaľkového ovládača a tiež pomocou RF signálu vysielaného cez zásuvku ovládanú cez WiFi (nie je súčasťou dodávky). Pri kúpe je dobré prejsť si projekt s našim predajcom ([email protected])

Infračervený diaľkový ovládač zásuviek

7,19 
Diaľkový ovládač (zapnutie/vypnutie) zariadení Extol® Light pre tieto zásuvky: (ovládače nie sú súčasťou dodávky pri zásuvkách) Ovládanie pomocou rádiového signálu.

Kempingové LED svietidlo 4x LED 40lm 3x AA dĺžka 140mm

8,99 
 • úschovný priestor pre náhradné batérie
 • svietidlo zapnete jednoduchým povytiahnutím
 • svetlo s rozptylom 360°

Komplexná čelovka 480lm nabíjateľná

29,99 
Top produkt vo svojej kategórii čelových svietidiel poteší každého náročného užívateľa. Či už ide o šport a rekreáciu alebo o pracovné využitie čelového svietidla. Okrem dvoch druhov osvetlenia obsahuje obrovské množstvo vychytávok ako bezdotykové zapínanie  čelovky pohybom ruky, snímateľné telo s magnetom pre prichytenie o železné konštrukcie, protišmyková úprava povrchu popruhu, či fosforeskujúci povrch pre lepšie hľadanie čelovky v tme. Jedna z diód je určená pre rozptýlené svietenie, pravá dióda svieti na diaľku 200-250m pri plnom výkone. USB nabíjanie, výdrž pri plnom výkone 1 hodinu, ale väčšinou sa dá na jej svietenie spoľahnúť 4 hodiny aj dlhšie. Odporúčané športovcami.  

Krb s plápolajúcim ohňom Antik

32,99 
Mnohokrát stačí k pocitu tepla obraz plameňov k krbe. Tento krb je bezpečný, založený na LED technológii a použiteľný kdekoľvek. Ak preženieme, aj prenositeľný kamkoľvek, teda teplo rodinného krbu si môžete vyčariť v akomkoľvek prostredí. Funkcia automatického vypnutia po 6-tich hodinách šetrí energiu, avšak, pokiaľ si prajete, môže krb svietiť celú noc. Svetlo, ktoré zahreje. HIT minulej zimy a verím, že aj tejto. Minulý rok sa krby vypredali v priebehu jedného týždňa. Ideálne aj ako darček.

Lampáš LED s plameňom

19,99 
 • svetlo s efektom plápolajúceho plameňa navodí príjemnú atmosféru
 • lampáš má patinovú povrchovú úpravu
 • plápolajúci plameň bez rizika požiaru

LED Nabíjateľné svietidlo 10W 800 lúmenov-100cd

53,90 
Prenosný nabíjací LED reflektor je zdrojom príjemného bieleho svetla, ktoré kvalitou zodpovedá dennému svetlu. LED diódy majú nízku spotrebu energie pri vysokej intenzite svetla. Vďaka akumulátoru je možné reflektor používať ako prenosný zdroj. Reflektor je vybavený špeciálnym elektrickým obvodom "Constant current", ktorý dodáva konštantný prúd po dobu cca 2 hod. a tým zaisťuje počas tejto doby max. svetelný výkon svietidla bez klesania intenzity svetla. Vďaka možnosti nabíjania z 12V zásuvky automobilu, malým rozmerom, mechanickej odolnosti, odolnosti proti dažďu, je možné svetlo mať ako súčasť výbavy automobilu a ako zdroj svetla pri práci, kempovaní, rybárčení, na záhrade pod.
 • po pripojení do elektrickej siete je možné reflektor používať i pri vybitej batérii
 • funkcia "Constant current" vždy zaisťuje svetlo na plný výkon
 • rýchla nabíjačka na 230V nabije reflektor za 2 hodiny
 • krytie IP65 zaisťuje odolnosť voči dažďu a prachu
 • praktický stojan vám umožní nastaviť si svetlo do potrebnej polohy

LED svietidlo 1W 40lm 3xAA dĺžka 200mm ABS plast

6,29 
LED svietidlo (baterka) 1W 40lm 3xAA dĺžka 200mm ABS plast
 • veľké masívne svietidlo – 20cm
 • funkcia ZOOM: vďaka teleskopickej konštrukcii svietidla je možné meniť veľkosť svetelného kužeľa

LED svietidlo solárne s pohybovým senzorom 16xLED 100 lm IPX4,

20,49 
Solárny reflektor s pohybovým senzorom je ideálnym svietidlom v miestach, kde nie je k dispozícii elektrická prípojka. Solárny panel, ktorý nabíja akumulátor vo svietidle je od svietidla oddeliteľný a možno ho tak pripevniť na miesto, kde je najviac svetla pre nabíjanie a svietidlo potom umiestniť tam kde ho potrebujete.
 • solárny panel a svetelný zdroj majú pohyblivý kĺb pre optimálne nasmerovanie
 • ON / OFF prepínač
 • pohybový senzor sa aktivuje po západe slnka, keď už akumulátor nie je dobíjaný solárnym panelom

LED svietidlo solárne s pohybovým senzorom 16xLED 120 lm IPX4,

14,49 
Malé solárne svietidlo s pohybovým snímačom je ideálnym svietidlo do miest, kde nie je k dispozícii elektrická prípojka. Toto kompaktné svietidlo je určené na inštaláciu na stenu alebo stĺpik v miestach, kde často svieti slnko. Svietidlo má dva režimy: 100% výkonu a 10% výkonu (úsporný režim).
 • po západe slnka svietidlo stále svieti na 10% výkonu a pri aktivácii pohybového senzora sa prepne na 100% výkonu
 • ON / OFF prepínač

LED trubica T8 18W 1800lm dĺžka 1199mm pr. 26mm

10,49 
Výhody LED žiaroviek oproti žiarovkám aj trubicovým žiarivkám > Minimálna spotreba. Ušetríte 60%-90% na elektrickej energii > Dlhá životnosť - pri bežnom svietení cca 20 rokov > Okamžitý štart - plná intenzita svetla sa dosahuje hneď po rozsvietení > Prirodzená farba svetla - Svetlo LED žiarovky je stále, nekmitá a nevytvára žiadne škodlivé frekvencie. Index farieb (CRI) je veľmi vysoký, LED žiarovky neskresľujú farby > Šetrnosť voči prírode - LED žiarovky neobsahujú nebezpečné látky > Vysoká odolnosť - Sú odolnejšie voči rozbitiu a použiteľné aj vo vonkajších podmienkach Pri neónových svietidlách so štartérom je pri výmene LED trubíc potrebné vymeniť štartér za 1A poistku, ktorá je súčasťou balenia. Pri modernejších svietidlách bez štartéra je nutné upraviť vnútorné prepojenie vodičov v svietidle. Takúto úpravu musí vykonať kvalifikovaný odborník. Nevhodná pre stmievač.

LED trubica T8 22W 2200lm dĺžka 1499mm pr. 26mm

10,90 
Výhody LED žiaroviek oproti žiarovkám aj trubicovým žiarivkám > Minimálna spotreba. Ušetríte 60%-90% na elektrickej energii > Dlhá životnosť - pri bežnom svietení cca 20 rokov > Okamžitý štart - plná intenzita svetla sa dosahuje hneď po rozsvietení > Prirodzená farba svetla - Svetlo LED žiarovky je stále, nekmitá a nevytvára žiadne škodlivé frekvencie. Index farieb (CRI) je veľmi vysoký, LED žiarovky neskresľujú farby > Šetrnosť voči prírode - LED žiarovky neobsahujú nebezpečné látky > Vysoká odolnosť - Sú odolnejšie voči rozbitiu a použiteľné aj vo vonkajších podmienkach Pri neónových svietidlách so štartérom je pri výmene LED trubíc potrebné vymeniť štartér za 1A poistku, ktorá je súčasťou balenia. Pri modernejších svietidlách bez štartéra je nutné upraviť vnútorné prepojenie vodičov v svietidle. Takúto úpravu musí vykonať kvalifikovaný odborník. Nevhodná pre stmievač.

LED trubica T8 9W 2200lm dĺžka 590mm pr. 26mm

4,90 
Výhody LED žiaroviek oproti žiarovkám aj trubicovým žiarivkám > Minimálna spotreba. Ušetríte 60%-90% na elektrickej energii > Dlhá životnosť - pri bežnom svietení cca 20 rokov > Okamžitý štart - plná intenzita svetla sa dosahuje hneď po rozsvietení > Prirodzená farba svetla - Svetlo LED žiarovky je stále, nekmitá a nevytvára žiadne škodlivé frekvencie. Index farieb (CRI) je veľmi vysoký, LED žiarovky neskresľujú farby > Šetrnosť voči prírode - LED žiarovky neobsahujú nebezpečné látky > Vysoká odolnosť - Sú odolnejšie voči rozbitiu a použiteľné aj vo vonkajších podmienkach Pri neónových svietidlách so štartérom je pri výmene LED trubíc potrebné vymeniť štartér za 1A poistku, ktorá je súčasťou balenia. Pri modernejších svietidlách bez štartéra je nutné upraviť vnútorné prepojenie vodičov v svietidle. Takúto úpravu musí vykonať kvalifikovaný odborník. Nevhodná pre stmievač.

Lupa so vstavaným osvetlením 80 lúmenov poznáte ako lupa so svetlom

5,49 
Lupa so svetlom: pôvodný úmysel bol vyrobiť niečo pre uľahčenie čítania textu. Lupa zväčšuje písmo a zlepšuje čitateľnosť, či už čítate návody a dátumy v obchode alebo potrebujete prečítať malé písmenká doma, v meste, v kancelárii. Vybavenie svetlom len zlepšuje čitateľnosť, navyše túto lupu dokážete použiť prípadne aj ako svietidlo. 80lm je dostatočné na osvietenie blízkeho priestoru. Majstri aj kutilovia však našli aj iné, rovnako užitočné využitie. Malé skrutky, zakryté tmavé miesta. Poznáte ten pocit zlosti a bezmocnosti, keď nevidíte akú hlavu má skrutka, ktorú by ste radi odtiahli? Jeden pohľad lupou a ste si na istom či je tam kríž, imbus, či korunka. Vhodný doplnok pre každého, kto pracuje s drobnými súčiastkami.

Maskáčová čiapka s čelovým svetlom LED 4x45lm 300mAh Li-ion nabíjanie cez USB

12,49 
Maskáčová čiapka s čelovým svetlom
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • 4 LED diódy po 45 lm, dohromady 180 lm
 • svetlo je možné ľahko vytiahnuť a čiapku vyprať
 • bezpečnostná odrazka na zadnej strane čiapky

Modrá čiapka s čelovým svetlom LED 4x25lm 250mAh Li-ion nabíjanie cez USB

8,99 
Modrá čiapka s čelovým svetlom, LED 4x25lm, 250mAh Li-ion, nabíjanie cez USB
 • jednoduché dobíjanie cez USB
 • svetlo je možné jednoducho vybrať a čiapku vyprať

Modrá čiapka so svetlom a reflexnou plochou 180 lúmenov

12,49 
Modrá čiapka patrila so zelenou medzi prvé farebné varianty. Kopírovala farby montériek a bola určená viac do dielne, ako na verejné nosenie. Až voľba ľudí ukázala, že čiapky so svetlom majú ďaleko širšie využitie ako len pri práci. Úplet čiapky bol určený pre prácu a šport v zaťažení, preto je ideálny nielen na bežné nosenie, ale aj namáhavejšie činnosti vrátane behu, či iného záťažového športu. Hlava sa potí omnoho menej dokonca aj v porovnaní s bežeckými, či športovými čiapkami, čo chráni vašu hlavu pred nachladnutím. Svetlo so silou 180lm (4x45lm) je dostatočne silné pre akúkoľvek činnosť. Svetlo v čiapke je nabíjateľné v akomkoľvek USB konektore a dá sa z čiapky vybrať v prípade, že čiapku chcete prať, či použiť bez svetla. A svetlo je nielen vyberateľné, ale aj nahraditeľné iným, ak ho stratíte alebo poškodíte. Vzadu má čiapka reflexnú plochu, ak ide za vami auto, či bicykel reflexná plocha na čiapke ho aj v tme upozorní na ostražitosť. Čiapky so svetlom si obľúbili ľudia, ktorí cestujú skoro do práce, či prichádzajú neskoro domov, deti, športovci. Je veľmi vhodná napríklad na zimné kúpanie v jazere, kde aj večer osvetlí celý priestor.

Modrá čiapka z úpletu

4,99 
Modrá čiapka z úpletu na prácu, šport aj voľné chvíle je vyrobená z úpletu, ktorý dýcha. Pokožka sa pod ňou nepotí a pritom čiapka dostatočne izoluje hlavu od vonkajšieho chladného prostredia