Elektrické skrutkovače a uťahováky. V sekcii „Ručné náradie/skrutkovače a bity“ a „Ručné náradie/Račne a hlavice“ nájdete bohatú ponuky bitov a hlavíc pre použitie v skrutkovačoch aj uťahovákoch.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 24 48

Rázový elektrický uťahovák, 1/2

95,00 
Rázový uťahovák je určený na uťahovanie a povoľovanie závitových spojov napr. pri opravách automobilov, pri práci na oceľových konštrukciách a pod. Rázový mechanizmus uťahováka umocňuje účinok sily motora pri doťahovaní či povoľovaní. Uťahovák umožňuje vykonávať rýchlu a plynulú prácu.

Rázový elektrický uťahovák, príkon 950W, 500Nm

105,00 
Rázový elektrický uťahovák je určený na uťahovanie a povoľovanie závitových spojov napr. pri opravách automobilov, pri práci na oceľových konštrukciách a pod. Rázový mechanizmus uťahováka umocňuje účinok sily motora pri doťahovaní či povoľovaní. Uťahovák umožňuje vykonávať rýchlu a plynulú prácu.

Skrutkovač, príkon 500W

79,00 
Vhodný pre upevňovanie sadrokartónových dosiek a mäkkého dreva. Nízka hmotnosť a pohodlná rukoväť vám umožní pracovať bez veľkej námahy.
  • max. krútiaci moment 6Nm

Uťahovák s rýchloupínacím skľučovadlom, príkon 300W, 35Nm

49,00 
Dvojrýchlostný vŕtací skrutkovač určený na vŕtanie do dreva a kovu a na uťahovanie alebo povoľovanie skrutkových spojov.
  • dvojrýchlostná prevodovka umožňuje nastaviť zodpovedajúce otáčky pre konkrétny druh práce
  • 23 stupňov krútiaceho momentu plus stupeň pre vŕtanie – ideálny pre každé použitie
  • rýchloupínacie skľučovadlo s aretáciou pre jednoduchú výmenu nástrojov
  • dômyselný systém rýchlej výmeny uhlíkov
  • 3m dlhý prívodný kábel