Polyuretánové peny, silikóny, tmely a lepidlá pre vypĺňanie, tesnenie, fixáciu a lepenie v stavebníctve.

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zobraziť 24 48

PU peny a tmely

Polyuretánové peny, silikóny, tmely a lepidlá pre vypĺňanie, tesnenie, fixáciu a lepenie v stavebníctve.

Akrylový tmel 310ml biely

3,70 
Den Braven akrylový tmel objem 310ml biely je určený na tesnenie a vyplňovanie medzier v interiéri aj exteriéri na povrchoch ako drevo, betón, kameň, omietka a podobne. Tento tmel je rýchloschnúci a odolný voči vode, mrazu, slnečnému žiareniu a poveternostným vplyvom, poskytujúc tak spojom dlhodobú ochranu a pevnosť. Jeho jednoduchá aplikácia ho robí ideálnym pre stavebné práce, kde je potrebné tesniť medzery a vytvárať dokonalé spojenia.

Chemická kotva 300ml POLYESTER so styrénom Den Braven

9,50 
Chemická kotva 300 ml od Den Braven POLYESTER s obsahom styrénu - rýchle kotvenie pre stroje, regále, ploty a vodovodné armatúry. Tento výrobok tvorí pevné a odolné spojenie medzi upevňovaným predmetom a podkladom. Môže byť použitý v interiéri aj exteriéri na kotvenie do betónu, tvrdých kameňov, tehál, plných blokov a podobne.

Chemická kotva POLYESTER bez styrénu 300ml Den Braven

12,00 
Chemická kotva POLYESTER bez styrénu od značky Den Braven je vhodná na trvalé upevnenie konštrukcií ako konzoly, schodištia, zábradlia, priečky, nosné stĺpy a terasy. Výrobok neobsahuje styrén, čo umožňuje jeho použitie v interiéri aj exteriéri. Kotva je zložená z kvalitných polyesterových zložiek a vytvára silné a spoľahlivé spojenie medzi upevňovaným predmetom a podkladom po vytvrdnutí.

Čistič PUR peny 500ml pre aplikačné pištole Den Braven

7,60 
Čistič PUR peny od značky Den Braven je určený na účinné čistenie pištolí a nástrojov používaných na aplikáciu PUR peny. Tento produkt je účinný nielen pri odstraňovaní čerstvej, ale aj staršej peny, ktorá sa používa pri montáži okien, dverí, izolácií a iných konštrukcií. Jeho univerzálna použiteľnosť zahŕňa aj odstraňovanie zvyškov peny z rôznych povrchov, ako sú napríklad okná, dvere, podlahy, steny a stropy.

Lepidlo Mamut Glue 290ml biele

8,90 
Mamut Glue je lepidlo vhodné na mimoriadne odolné lepené spoje s maximálnou počiatočnou pevnosťou, ktoré lepí rôzne materiály vrátane kovov, plastov, dreva a keramiky.  Lepí: antikoro, hliník, meď, olovo, sklo, polykarbonáty, PS, PUR, PVC a niektoré druhy plastov, betón, keramickú dlažbu, smalt, zrkadlá, drevo, murivo, sadrokartón, a pod.

Polyuretánová montážna pena 750ml pištoľová Den Braven

9,50 
Polyuretánová montážna pena pištoľová s objemom 750 ml od značky Den Braven je ideálna na montáž dverných zárubní a okenných rámov, vyplňovanie dutín v montážnych priestoroch a ako tepelná a zvuková izolácia.

Polyuretánová pena 750ml montážna trubičková Den Braven

8,30 
Polyuretánová pena 750ml montážna pištoľová na montáže dverných zárubní a okenných rámov, na vyplňovanie dutín montážnych priestorov, tepelná a zvuková izolácia

Sanitárny silikón biely 310ml

6,50 
Sanitárny silikón biely s objemom 310ml je určený na stavebné práce v miestnostiach s vysokou vlhkosťou, ako sú napríklad kúpeľne a WC. Je odolný voči vode, plesniam a hubám.

Univerzálny transparentný silikón 310ml

6,50 
Univerzálny silikón 310 ml v transparentnej farbe je ideálny pre sklenárske práce, tesnenie, škárovanie v oblasti automobilov a lodí a podobne. Vynikajúco odoláva poveternostným podmienkam, čo zaručuje jeho dlhodobú trvácnosť.