Uhlomery, uholníky, vystreďovače, sklonomer, ba dokonca aj obrysové šablóny, to všetko môžete nájsť v tejto nenápadnej kategórii. A, ako inak, väčšinu aj v digitálnej forme.

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 24 48

Uhlomery a uholníky

Uhlomery, uholníky, vystreďovače, sklonomer, ba dokonca aj obrysové šablóny, to všetko môžete nájsť v tejto nenápadnej kategórii. A, ako inak, väčšinu aj v digitálnej forme.

Uzamykateľná obrysová šablóna na prenášanie tvarov a kontúr

11,99 
Uzamykateľná obrysová šablóna je praktický pomocník pre každého majstra obkladača, podlahára, stolára, či modelára. Dokáže verne preniesť zložité tvary bez toho aby ste sa museli trápiť s vymeriavaním, ktoré je mnohokrát nepresné. S touto šablónou vždy verne skopírujete tvar. Tvar si nameriate, spoľahlivo uzamknete zuby hrebeňa a tvar prekreslíte na opracovávaný protikus. Na čiernej lište je pravítko v mm a palcoch pre prípad, že by protikus bol delený na niekoľko častí. Zub má hrúbku 1,5mm a šablónou dokážeme prenášať tvary do dĺžky 256mm a hĺbky 31mm. Je určená na prenášanie tvarov profilov.

Digitálny sklonomer rozsah merania 0,05-40m

41,90 
Určený na rýchle, presné a jednoduché určenie uhlu sklonu predmetov, široké využitie v stavebnom, či kovospracujúcom priemysle.
 • automatické vypnutie po 5 minútach nečinnosti
 • silné magnety na spodnej strane sklonomeru pre uchytenie na kovových predmetoch
 • funkcia HOLD pre podržanie nameranej hodnoty uhla na displeji, grafická signalizácia zmeny polohy sklonomeru voči nastavenému uhlu
 • látkové puzdro chráni sklonomer proti poškodeniu

Digitálny uhlomer s pravítkom 200mm

23,90 
pre presné a jednoduché meranie a prenášanie uhlov
 • automatické vypnutie po 6 minútach nečinnosti

Hliníkový skladací uholník 600mm 45/90st

16,99 
Hliníkový skladací uholník je presný a pritom prakticky prenosný.
 • ľahká skladacia konštrukcia, na zvýšenie presnosti v rozloženom stave je uholník vybavený fixačnými prvkami a výhodou je možnosť uholník po použití zložiť a uložiť do nylonového puzdra, ktoré je súčasťou dodávky
 • dĺžka oboch odvesien je 600mm, na jednej je vyznačená metrická stupnica s rozlíšením 5mm

Hliníkový uholník s príložníkom 175mm gravírovaný laserom

9,99 
Hliníkový uholník je malý, skladný, len o trochu väčší ako pravítko s ryskou aké si pamätáme zo školy. Červená farbe bola zvolená vzhľadom na prostredie, v ktorom sa používa. V stolárskej dielni alebo na streche domu, či pri stavbe debnenia sa červená farba ťažšie stratí. Oproti pravítku s ryskou však držíte v ruke úplne iného pomocníka. Dokážete pomocou jeho vedenia priamo rezať okružnou pílou, merať sklon strechy či krovu v dm/m. Odčítať uhol a merať vzdialenosť pod uhlom je tiež možné. Všetky označenia sú na červenej ploche gravírované laserom. Takéto gravírovanie je odolné voči oteru, či opotrebeniu.

Nastaviteľný uholník 15-165st 15st krok

9,39 
Nastaviteľný uholník 15-165st 15st krok
 • z tvrdeného plastu a s magnetmi, ktoré pri pílení vedú pílový list v nastavenom uhle
 • pomocou skrutky a zubového mechanizmu je možné docieliť pevnú aretáciu zvoleného uhla

Oceľový uholník 400x600mm

5,39 
Oceľový uholník 400 x 600mm. Klasický príložný jednoduchý a praktický uholník do dielne.

Posuvný uholník s vystreďovačom na kruhy 300mm aretácia a libela

9,99 
Hliníkový uholník je vybavený dvomi ramenami pre 90° a 45° meranie. Ramená sú posuvné s veľmi jednoduchou aretáciou. Stolári, ale hlavne tesári ocenia pridanú libelu na ramene pre presné nanesenie uhla vzhľadom na vodorovinu. Pomocou ramena 2x45° je možné veľmi jednoducho na 2 merania nájsť stred menších kruhov. Dĺžka 300mm je dostatočne operatívna aj pre tesárov pracujúcich v teréne.

Príložný uholník hliníkový 400mm x 210mm

6,99 
Príložný uholník hliníkový 400mm x 210mm. Uholník je hodný do dielne, domácnosti i do školy na meranie uhlov.

Vodováha s digitálnym uhlomerom 0°-225° 305mm

31,90 
Príslušenstvo: 3V batéria CR2032
 • pohyblivé rameno uhlomeru pre meranie uhlov do 225°
 • funkcia ZERO pre vynulovanie uhlomeru a meranie relatívneho rozdielu uhlov
 • digitálne zobrazovanie uhlov na LCD displeji
 • automatické vypnutie pri nečinnosti
 • napájanie: 3V batéria CR2032

Zámočnícky uholník s príložníkom oceľový 250x160x5mm

15,99 
Zámočnícky uholník je nástroj používaný pri práci so drevom a kovom. Zámočnícky uholník sa skladá z dlhej kovovej lišty s otvorom na zavesenie. V strede líšt uholníka je otvor napríklad pre ihlicu alebo ceruzku, ktorý uholník umožňuje otáčať okolo osi. Zámočnícky uholník môže byť použitý na rezanie kovových trubiek, drevených dosiek, podlahových dosiek, zábradlí a podobne. Existuje mnoho druhov zámočníckych uholníkov, od jednoduchých manuálnych verzií po pokročilé elektronické modely, ktoré umožňujú presné meranie uhlov s minimálnou chybou. Tip: Pozrite podobné produkty pod týmto produktom. Aj keď je zámočnícky uholník predovšetkým určený pre profesionálov, môže byť užitočný aj pre domácich majstrov a hobby stolárov, ktorí si potrebujú vyrábať presné rezy na svoje projekty.