Regulátory tlaku, filtre stlačeného vzduchu, primazávače stlačeného vzduchu a regulačné stanice, to všetko pre pneumatické náradie a kompresory.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 24 48

Regulátory, filtre a primazávače

Regulátory tlaku, filtre stlačeného vzduchu, primazávače stlačeného vzduchu a regulačné stanice, to všetko pre pneumatické náradie a kompresory.

Filter stlačeného vzduchu

6,99 
Filter je určený na odstránenie skondenzovanej vlhkosti a stopového množstva oleja zo vzduchu, vychádzajúceho z kompresora. Zariadenie nachádza uplatnenie pri používaní pneumatického náradia s požiadavkou na suchý vzduch zbavený olejovej hmly, napr. pre pneumatické striekacie pištole, určené na nanášania náterových hmôt.

Jednotka na úpravu stlačeného vzduchu 8bar (0,8MPa) 1/4 konektor

19,90 
Regulátor tlaku s filtrom a manometrom je určený na reguláciu tlaku stlačeného vzduchu, ďalej na odstránenie skondenzovanej vlhkosti a stopového množstva oleja zo vzduchu vychádzajúceho z kompresora. Zariadenie nachádza uplatnenie pri používaní pneumatického náradia s požiadavkou na suchý vzduch zbavený olejovej hmly, napr. pre pneumatické striekacie pištole určené na nanášania náterových hmôt.

Jednotka na úpravu stlačeného vzduchu 8bar (0,8MPa) 1/4 konektor

34,90 
Regulátor tlaku s filtrom, manometrom a hmlovým primazávačom oleja je určený na úpravu stlačeného vzduchu pre pohon pneumatického náradia. Zariadenie umožňuje regulovať tlak vzduchu, odstrániť skondenzovanú vlhkosť zo vzduchu a pridávať pneumatický olej do prúdu stlačeného vzduchu vo forme hmly.

Regulátor tlaku s manometrom

9,99 
Regulátor tlaku s manometrom je určený na reguláciu tlaku stlačeného vzduchu. Regulátor nachádza uplatnenie pri zabezpečení požadovanej hodnoty tlaku vzduchu na vstupe do pneumatického náradia, pretože táto hodnota môže byť nižšia v dôsledku použitia dlhšej vzduchovej hadice.

Vzduchový primazávač ku kompresoru EXTOL PREMIUM 8865102

3,69 
Primazávač oleja pridáva olejovú hmlu do vzduchu vychádzajúceho z kompresora. Zariadenie je nutné používať pri použití pneumatických nástrojov vyžadujúcich premazávanie pri chode, napr. uťahováky, kladivá, brúsky ...