Každý kutil bude majstrom.
Ak má to správne vybavenie.

Niekde na plagáte som videl “Nie je to až také nepresné (krivé), lebo si to robil Ty.” Alebo niečo v tom zmysle, už si presne nepamätám. To je fajn, ale kutilovia, ruku na srdce, skutočne by ste sa potom chceli celý život pozerať na svoju nepresnú prácu?

uKUTILOV.sk máme trochu iné riešenie. Za pár eur sa dajú nakúpiť doplnky, s ktorými dokáže každý kutil majstrovsky presné veci.

Krížiky na obklady a dlažby, už som raz vo výpredaji spomínal nivelizačný klip balený po 50ks, ktorý krásne vyrovná pokladanú dlažbu, či obklad. V novinkách z minulého roku sme priniesli šablónu na prenášanie kontúr, s ktorou bez merania dokážeme zarezať parketu, či linoleum.

Dnes tu máme pár čerstvých noviniek:
Pripravujeme sady vrtákov do skla a keramiky. Skúšali ste už niekedy vŕtať do skla? Treba na malých obrátkach a intenzívne chladiť. A to nehovorím o tom, keď sa Vám vrták šmykne. Máme my vodiace zariadenie, ktoré dokáže viesť aj korunkové vrtáky do skla.
Pripravujeme spustenie predaja skladacieho uholníka o veľkosti 600mm v nylonovom puzdre.
A … maličkosť, ale dôležitá pre vŕtačky s SDS Plus úchytom je tu drižiak na bity. Už netreba riešiť nič, len zasunúť držiak do SDS úchytu na vašej vŕtačke.
Pekný víkend prajú uKUTILOV.

Späť na zoznam