Široká ponuka priamych brúsok spolu s nástrojmi. V prípade špeciálnej požiadavky máme bohatú ponuku nástrojov pre priame brúsky v sekcii “Príslušenstvo k elektronáradiu/Brusivo” a v sekcii “Príslušenstvo/Pre brúsky”

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 24 48

Priame brúsky

Široká ponuka priamych brúsok spolu s nástrojmi. V prípade špeciálnej požiadavky máme bohatú ponuku nástrojov pre priame brúsky v sekcii “Príslušenstvo k elektronáradiu/Brusivo” a v sekcii “Príslušenstvo/Pre brúsky”

Priama mini brúska vrátane transformátora na 12V

21,90 
Priama mini brúska určená na jemné opracovanie kovu, dreva, plastov a iných materiálov a opracovávanie drobných plôch. Frézovanie, rezanie, brúsenie, leštenie atď. Náradie umožňuje výmenu a montáž upínacích klieštin pre uchytenie nástrojov s priemerom stopky 2,3 alebo 3,2 mm. Súčasťou balenia je 10-dielna sada brúsnych a rezacích nástrojov a nadstavcov.

Priama brúska príkon 130W

30,00 
Malá brúska s množstvom nadstavcov, určená na jemné gravírovacie práce, precízne opracovanie dreva, kovu, plastov a iných materiálov. Vhodná na prácu v stiesnených priestoroch.
  • ergonomický tvar pre brúsenie s malou námahou

Priama brúska príkon 130W kufor

47,00 
Malá brúska s množstvom nadstavcov, určená na jemné gravírovacie práce, precízne opracovanie dreva, kovu, plastov a iných materiálov a opracovávanie drobných plôch. Frézovanie, rezanie, brúsenie, leštenie atď.
  • ergonomický tvar pre brúsenie s malou námahou
  • ohybný nadstavec a stojan robia z tejto brúsky precízny nástroj pre jemnú prácu pri maximálnom pohodlí

Priama brúska príkon 500W 6mm

99,00 
Priama brúska určená na opracovanie väčších častí kovu korundovými alebo kovovými frézkami. Brúsku je možné použiť k zabrusovaniu zvarov a ostrých hrán, odstraňovaniu zhrdzavených a poškodených častí materiálu, frézovanie, rezanie, leštenie, atď. Pre svoje kompaktné rozmery umožňuje opracovávať materiálaj v horšie prístupných miestach, kde napríklads uhlovou brúskou prístup nie je možný.
  • antivibračný gumový úchop znižuje množstvo vibrácií
  • vetracie otvory odvádzajú vzduch smerom od užívateľa
  • silný 500W motor

Priama brúska vrátane 210ks príslušenstva

67,00 
Malá brúska určená na jemné gravírovacie práce, precízne opracovanie dreva, kovu či plastov. Pre svoje malé rozmery umožňuje prácu aj v horšie prístupných a stiesnených priestoroch. Bohatá a kompletná sada príslušenstva umožňuje vykonávať naozaj akúkoľvek prácu.
  • ergonomický tvar a povrchové spracovanie pre príjemné a pohodlné držanie v ruke
  • ohybný nadstavec pre jemnú prácu pri maximálnom pohodlí
  • 210-dielne príslušenstvo pre širokú škálu použitia: brúsenie, rezanie, leštenie, vŕtanie, gravírovanie atď.