Základné potravinové doplnky pre výživu organizmu ako zelený jačmeň, zelená pšenica, spirulína obyčajná aj Pacifica z Hawaii, Chlorela, Himalájska soľ, xylitolové sladidlá, žuvačky a zubné pasty. Neera sirupy, Maca koreň, konopné oleje a semiačka… skrátka všetko na čo by sme mohli mať chuť. Špecialitou je sirup Neera vyrábaný zo zmesi javorového sirupu a palmového sirupu pre výživu počas hladovky a očisty organizmu.

Zobrazuje sa všetkych 27 výsledkov

Zobraziť 24 48

Potravinové doplnky

Základné potravinové doplnky pre výživu organizmu ako zelený jačmeň, zelená pšenica, spirulína obyčajná aj Pacifica z Hawaii, Chlorela, Himalájska soľ, xylitolové sladidlá, žuvačky a zubné pasty. Neera sirupy, Maca koreň, konopné oleje a semiačka… skrátka všetko na čo by sme mohli mať chuť. Špecialitou je sirup Neera vyrábaný zo zmesi javorového sirupu a palmového sirupu pre výživu počas hladovky a očisty organizmu.

Chlorella BIO tablety 300 tabliet

13,90 
BIO chlorella v tabletách. Chlorella je sladkovodná jednobunková riasa pri ktorej pestovaní sa dbá na správne postupy a kvalitu vody. Vždy sa jedná o šetrné procesy, ktoré zachovávajú všetky aktívne látky obsiahnuté v riase.
 • Zloženie: 100% chlorella (Chlorella pyrenoidosa) v tabletách z ekologického poľnohospodárstva. Tablety sú lisované za studena, neobsahujú žiadne aditíva, farbivá alebo dochucovadlá. Vhodné pre vegetariánov i vegánov.
 • stimuluje imunitný systém
 • je veľmi vhodná pre regeneráciu organizmu
 • je veľmi užitočná pre ľudí s črevnými problémami a problémami s pohybom v črevách
 • obsahuje faktor CGF, ktorý posilňuje imunitný systém
 • je vhodná pri problémoch s pečeňou, fajčením, alebo alkoholom
 • pomáha pri zmierňovaní zápalov, vredov a alergie

GAIA Collagen protein obohatený o peptidy, vyrobený v USA

59,00 
GAIA Collagen Protein
 • Čistý enzymatický hydrolizovaný kolagén
 • obohatený o peptidy pre výstavbu telu vlastných kolagénových buniek
 • 76% - 98% biologická dostupnosť (absorpcia)
 • ANTI - AGE účinok, vyhladzuje pokožku
 • Zabraňuje vypadávaniu vlasov
 • Zvyšuje pevnosť chrupaviek, väzív a šliach
 • Urýchľuje výstavbu poškodených tkanív
 • Zvyšuje svalový tonus
 • Kolagén na kĺby

Herbafulvo essencia 750ml

19,50 
Herbafulvo essencia je doplnok výživy vyrobený výlučne z prírodných surovín. Jeho hlavnými zložkami sú: kyselina fulvová, arginín (komplex arginín-fulvová kyselina), chelát soli Praid, jablčný pektín, byliny (ostropestrec mariánsky, list čučoriedky, šťavel, aníz, sladký kmín, liečivé trávy, Pŕhľava dvojdomá, Rumanček kamilkový, Šalvia lekárska, Fenikel obyčajný, Pestrec mariánsky, Ruža šípová, Kyselina Fulvová, Jablčný pektín, Praidská jedlá soľ, Arginin, Slnečnicový lecitín, Kyselina citrónová, Kyselina mliečna, Glykozidy Steviolu). Pre optimálne fungovanie našich buniek potrebujeme správnu kapilárnu cirkuláciu, ktorú zaisťuje vazodilatačný účinok oxidu dusnatého. Pre optimálny prísun oxidu dusnatého je potrebné primerané množstvo arginínovej aminokyseliny. V dôsledku nadmernej konzumácie spracovaných polotovarov spôsobuje aminokyselina lyzín používaná ako látka zvýrazňujúca chuť a vôňu nedostatok arginínu v tele. Na vyrovnanie tohto nedostatku arginínu potrebujeme kyselinu fulvovú, ktorá po naviazaní na arginín zaisťuje jeho účinnú absorpciu. Herbafulvo esencia je nový, jedinečný, patentom chránený vynález, komplex kyseliny arginín-fulvovej, ktorý jej dodáva osobitý charakter. Od autora esencie, Mester Károlyho: Ľudské telo je úzko prepojené s vonkajším prostredím. Toto prostredie sa za posledných 100 rokov veľmi zmenilo. Moderné choroby sú v skutočnosti spôsobené týmito zmenami: - zmenenou stravou a stravovacími návykmi - zmenou biorytmov - zmenou stresových faktorov V našej dnešnej strave existujú látky, ktorých prítomnosť v potravinách je nežiadúca: - lepok a proteín WGA v rýchlenom kysnutom pečive - GMO sója, ktorá škodí hlavne pečeni a obličkám - GMO sója aj nepriamo cez obsah glyfosfátu v mäse zvierat - nadmerné používanie glukózy a fruktózy. (Monosacharid ponechaný v čreve je jednou z príčin črevných problémov) Odkazy na ďalšie články: https://www.ezopress.sk/2019/09/herbafulvo-essencia-riesenie-modernych-chorob/https://www.webbeteg.hu/cikkek/pr/25443/herbafulvo-hatasai

Himalájska soľ jedlá ružová granulovaná hrubšia 1kg

2,80 
Je vhodná pre kúpeľ a pre bežné každodenné použitie v kuchyni. Pri skladovaní na suchom mieste vydrží neobmedzenú dobu.
 • Zloženie: 100% prírodná kryštálová himalájska soľ, neobsahuje žiadne prímesy.

Himalájska soľ jedlá ružová jemne mletá 1kg

3,30 
Je vhodná pre kúpeľ a pre bežné každodenné použitie v kuchyni. Pri skladovaní na suchom mieste vydrží neobmedzenú dobu.
 • Zloženie: 100% prírodná kryštálová himalájska soľ, neobsahuje žiadne prímesy.

Horčík (Magnezium citrát) prášok 250g

12,90 
Horčík je jedným z najzásadnejších prvkov pre ľudské zdravie, pretože sa spolupodieľa na viac ako 300 biochemických pochodoch v našom tele. Horčík si ľudské telo nevie vyrobiť, preto je nevyhnutné ho do organizmu dodávať. Normalizuje psychickú činnosť a syntézu bielkovín a podieľa sa na procese delenia buniek.
 • Zloženie: 100% magnézium citrát (citrát horečnatý) v prášku. Neobsahuje žiadne aditíva, farbivá alebo dochucovadlá. Vhodný pre vegetariánov i vegánov.
 • horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, pôsobí proti kŕčom
 • napomáha normálnej činnosti nervovej sústavy a podporuje svalovú relaxáciu
 • zlepšuje stav kostí a zubov
 • prispieva k elektrolytickej rovnováhe a k normálnemu energetickému metabolizmu

JUVO BIO surová potravina 600g

48,00 
JUVO BIO je zmes až 55 surových zelených a celozrnných potravín prémiovej bio kvality namiešaná onkologickým lekárom na optimalizáciu celkovej výživy. Táto zmes pozostáva z celozrnných obilnín, zeleniny, ovocia, morských rias, húb, vlákniny, bielkovín, probiotík a enzýmov. Neobsahuje glutén, sóju, syrovátku, kvasinky, orechy, mliečnu bielkovinu a konzervačné látky. Bez umelých príchutí, farbív, sladidiel a stévie. · Podporí zdravý imunitný systém · Zvýši množstvo energie · Pomôže vyrovnať hladinu cukru v krvi · Zlepší trávenie pomocou probiotík a rastlinných enzýmov · Je bohatý na antioxidanty, vlákninu a rastlinné živiny · Neporaziteľná chuť biosurovín. Bez stévie Zloženie: Múka z hnedej ryže, bielkovina z naklíčenej hnedej ryže, pšenová múka, proteín z konope, múka z quinoi, amarantová múka, agávový inulín, ticaloidová guma (akáciová guma, guarová guma, xantánová guma), inulín z topinamburov, guarová guma, kel kučeravý*, spirulina, petržlen, naklíčená lucerna (alfa alfa), riasa nori, brokolica, špenát, mrkva, tekvica, batáty, repa, rajčiny, kapusta, koreň lopúcha, acerola (Malpighia glabra), kustovnica (goji), čierna ríbezľa, hrozno, granátové jablko, čučoriedky, kľukvy, maliny, maqui bobule (Aristotelia chilensis), açaí (Euterpe oleracea), černice, Zmes vitamínov a minerálov, extrakt z hnedej ryže, kóšer certifikovaný extrakt z rastliny Siraitia grosvenorii, zelený čaj, chlorela, huba šii-take (húževnatec jedlý), huba reishi (lesklokôrovka obyčajná), huba pečiarka, Zmes enzýmov (amyláza, proteáza, lipáza, laktáza, celuláza), probiotická zmes (L. Gosseri, B. Bifidum, B. Longum) Všetko vyrobené v ekologickom poľnohospodárstve. Navrhovaný spôsob užívania: Zmiešajte ručne alebo mixérom 2 polievkové lyžice produktu JUVO s 300-350 ml vody, mandľového mlieka alebo džúsu. Pridajte čerstvé alebo mrazené ovocie a vytvorte si chutné smoothie.

Kajenské korenie 20g SOLIA

0,90 
Kajenské korenie (cayenne) je prášok zo sušených chili papričiek druhu Capsicum frutescens. Kajenské korenie sa používa pri očistnej kúre NEERA®. Pri kúre zrýchľuje telesný obeh a uvoľňuje nahromadený hlien vo vnútorných výstelkách tela, kde sa ukladajú toxíny. Odporúčania: KAYENSKÉ KORENIE je získavané z chilli papričiek Najdôležitejšou látkou v kajenskom korení je kapsaicín. Ten dodáva jeho chuti typickú ostrosť a je zároveň pôvodcom mnohých jeho liečivých vlastností. Nájdeme tu ale aj celý rad vitamínov (A, B, C, E) aj minerálov (vápnik, draslík). Ak by som to skrátil, kapsaicín je zodpovedný za zriedenie krvi, zrýchlenie prietoku a tým pádom za mnohé vedľajšie efekty tohto procesu: - pomáha vyrovnať tlak, znižuje LDL (nežiadúci) cholesterol a tým chráni srdce - reguláciou hustoty krvy dokáže prekrviť aj tie najjemnejšie kapiláry - napomáha pri rozpúšťaní a uvoľňovaní hlienu - zlepšuje funkciu limfatického a tráviaceho systému - má silné antibakteriálne a antivirálne účinky - stimuluje sekréciu tráviacich štiav, pôsobí proti hnačke, či vredom - pôsobí proti vzniku krvných zrazenín, znižuje riziko srdcového infarktu alebo mozgovej mŕtvice. - zvyšuje produkciu slín a tým chráni zdravie ústnej dutiny - urýchľuje spaľovanie a tým zvyšuje príliv energie. Spaľuje tuky, ale aj všetky nepotrebné látky, ktoré by inak zostávali v tele. - v kombinácii s obsahom vitamínu E a zrýchlenou látkovou výmenou môže v niektorých prípadoch zvyšovať libido. - má antimykotické účinky. Pôsobí upokojujúco aj pri popáleninách/omrzlinách 1. a 2. stupňa, či iných kožných alergiách (ako ľahký roztok) - a že vraj pomáha aj pri nádorových ochoreniach pečene a rakovine pľúc u fajčiarov. Ja osobne som ho objavil pri svojej prvej detoxikácii organizmu a od tej doby si neviem predstaviť otužovanie a pobyt v chladnej vode bez čaju, či iného teplého nápoja doplneného o kayenské korenie.

Maca prášok GAIA Products krajina pôvodu Peru

9,90 
Maca prášok. MACA je prastará liečivá rastlina pochádzajúca z Peruánskych Ánd, známa už pred niekoľkými tisícročiami. Získava sa z koreňa rastliny Maca rastúceho na náhorných planinách vo vysokej nadmorskej výške 3500 metrov peruánskych Ánd, na poliach bohatých na minerálne látky. Je zdrojom prírodných fytoestrogénov, dôležitých nielen v produktívnom veku, ale aj pre ženy v menopauze. Pre svoje mimoriadne účinky je známa tiež pod názvom peruánsky ženšen. Zloženie: 100% prášok z koreňa maca (Lepidium meyenii) BIO a RAW kvalite. Čisté prírodné zloženie, neobsahuje žiadne aditíva, farbivá alebo dochucovadlá. v prirodzenej forme obsahuje vápnik a železo a ďalšie živiny nevyhnutné pre organizmus podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu, je veľmi vhodná pri psychickom vypätí, posilňuje imunitný systém, dodáva vitalitu obnovuje rovnováhu hormónov, zlepšuje celkovú náladu a zvyšuje libido MACA predlžuje a skvalitňuje život je vhodná na prípravu nápojov najmä smoothie a mliečnych koktailov, možno ju pridať do jogurtu, müsli, kaší, múčnikov, RAW dezertov a ďalších pokrmov bez pridaného cukru, konzervantov, farbív a aditív, vhodná pre vegetariánov a vegánov, neobsahuje lepok V kombinácii s hydrolyzovaným kolagénom I. a II. typu pomáha regenerovať poškodené tkanivá

Magnezium NATURAL CALM citrát horčíka – čerešňa 150g

16,50 
Natural Calm Magnesium – je unikátna patentovaná receptúra prášku, ktorý je zmesou uhličitanu horečnatého a kyseliny citrónovej. Po pridaní do vody vzniká chemickou reakciou citrát horečnatý, ktorý sa ľahko vstrebáva a telo ho dokáže naplno využiť vo svoj prospech. Je potrebný na správne fungovanie nervov a svalov, vďaka čomu dokážeme fyzicky aj psychicky relaxovať a pripraviť sa tak na ďalší výkon. Jeho nedostatok sa prejavuje svalovými kŕčmi, tikmi, mravenčením v končatinách, nadmernou podráždenosťou, nespavosťou a stresom. Je to najpredávanejší výživový doplnok horčíka v USA, ktorý spĺňa všetky normy EÚ a odporúčajú ho aj mnohé profesionálne médiá o športe.
 • Zloženie: Calm Magnézium, vysoko vstrebateľná patentovaná forma citranu horečnatého v iónovej podobe s vyváženým pH. Neobsahuje konzervačné látky, dochucovadlá ani farbivá.
 • horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, pôsobí proti kŕčom
 • napomáha normálnej činnosti nervovej sústavy a podporuje svalovú relaxáciu
 • zlepšuje stav kostí a zubov
 • prispieva k elektrolytickej rovnováhe a k normálnemu energetickému metabolizmu

Magnezium NATURAL CALM citrát horčíka 150g

16,50 
Natural Calm Magnesium – je unikátna patentovaná receptúra prášku, ktorý je zmesou uhličitanu horečnatého a kyseliny citrónovej. Po pridaní do vody vzniká chemickou reakciou citrát horečnatý, ktorý sa ľahko vstrebáva a telo ho dokáže naplno využiť vo svoj prospech. Je potrebný na správne fungovanie nervov a svalov, vďaka čomu dokážeme fyzicky aj psychicky relaxovať a pripraviť sa tak na ďalší výkon. Jeho nedostatok sa prejavuje svalovými kŕčmi, tikmi, mravenčením v končatinách, nadmernou podráždenosťou, nespavosťou a stresom. Je to najpredávanejší výživový doplnok horčíka v USA, ktorý spĺňa všetky normy EÚ a odporúčajú ho aj mnohé profesionálne médiá o športe.
 • Zloženie: Calm Magnézium, vysoko vstrebateľná patentovaná forma citranu horečnatého v iónovej podobe s vyváženým pH. Neobsahuje konzervačné látky, dochucovadlá ani farbivá.
 • horčík prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, pôsobí proti kŕčom
 • napomáha normálnej činnosti nervovej sústavy a podporuje svalovú relaxáciu
 • zlepšuje stav kostí a zubov
 • prispieva k elektrolytickej rovnováhe a k normálnemu energetickému metabolizmu

Mumio 86 prírodných organických látok 25g

44,95 
Mumio prírodná zmes 86 organických a anorganických látok
 • 100% čisté prírodné Mumio vo svojej pôvodnej podobe
 • špičková kvalita s vysokým biopotenciálom
 • s láskou ručne zberané aj balené
 • čistené prirodzeným spôsobom čistou pramenitou vodou
 • špeciálna fľaša z fialového skla uchováva pôvodné vlastnosti výrobku
*PREČÍTAJTE SI SERIÁL ČLÁNKOV O MUMIO

Mumio 86 prírodných organických látok 40g

63,95 
Mumio prírodná zmes 86 organických a anorganických látok
 • 100% čisté prírodné Mumio vo svojej pôvodnej podobe
 • špičková kvalita s vysokým biopotenciálom
 • s láskou ručne zberané aj balené
 • čistené prirodzeným spôsobom čistou pramenitou vodou
 • špeciálna fľaša z fialového skla uchováva pôvodné vlastnosti výrobku
*PREČÍTAJTE SI SERIÁL ČLÁNKOV O MUMIO

Mumio 86 prírodných organických látok 65g

89,95 
Mumio prírodná zmes 86 organických a anorganických látok
 • 100% čisté prírodné Mumio vo svojej pôvodnej podobe
 • špičková kvalita s vysokým biopotenciálom
 • s láskou ručne zberané aj balené
 • čistené prirodzeným spôsobom čistou pramenitou vodou
 • špeciálna fľaša z fialového skla uchováva pôvodné vlastnosti výrobku
*PREČÍTAJTE SI SERIÁL ČLÁNKOV O MUMIO

Nopal BIO 180 kapsúl

14,90 
Nopal, alebo opuncia, je kaktusovitá rastlina, ktorej plody boli v dávnej minulosti, aj dnes hojne konzumované obyvateľmi Mexika a ďalších krajín Severnej a Strednej Ameriky. Nopal obsahuje väčšinu dôležitých živín v ideálnom pomere: nevyhnutné vitamíny a minerály, 17 esenciálnych aminokyselín, lignín, celulózu, pektín a vlákninu obsiahnutú v rastlinnom slize. BIO a RAW nopal v prášku je určený na prípravu rastlinného nápoja alebo ako prísada do jedál.
 • Zloženie: 100% nopal (Opuntia ficus indica) v kapsulách z ekologického poľnohospodárstva. Kapsuly: 100% celulóza. Vhodné pre vegetariánov i vegánov. Množstvo účinnej látky v 1 kapsuli: 420 mg prášku nopal. Čisté prírodné zloženie, neobsahuje žiadne aditíva, farbivá alebo dochucovadlá.
 • pomáha pri chudnutí tým, že znižuje vstrebávanie vstrebávanie cukrov a tukov v tráviacom trakte
 • obsahuje vysoký obsah vlákniny, podporuje pocit nasýtenia
 • znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi
 • pozitívne vplýva na nervovú sústavu
 • pomáha kontrolovať telesnú hmotnosť
 • napomáha riešiť dôsledky nadmernej konzumácie alkoholu

Nopal BIO prášok 330g

17,90 

Nopal BIO prášok 330g

BIO/RAW Nopal v prášku je určený na prípravu rastlinného nápoja alebo ako prísada do jedál. Nopal je zaužívané pomenovanie pre rod kaktusov z čeľade opunciovitých, pestovaných v Mexiku. Je bohatým zdrojom vlákniny, vďaka ktorej absorbuje vodu a dodáva pocit nasýtenia.

Pohár na klíčenie rastlín pre prípravu živej kultúry obsah 700ml

19,50 
Pohár na klíčenie rastlín umožňuje jednoduchú, efektívnu, čisté a hlavne zdravotne nezávadnú prípravu akéhokoľvek druhu klíčkov pre nutrične bohatú a zároveň stravu. Klíčením a nakličovaním semiačok pšenice, jačmeňa, mungo fazule, hrachu, či sezamu získate maximum živín, ktoré tieto rastliny dokážu obsiahnuť. Vitamíny skupiny B, vitamín D, Vitamíny K a E, vápnik aj magnézium, záleží aké semiačka necháte naklíčiť. Ďalšie informácie dole v popise plus video k produktu

Šejker – pohár na výrobu nápojov 250ml

2,40 
(Shaker) Šejker - pohár na výrobu nápojov 250ml je určený na rozmiešanie sušených práškov napr. mladého jačmeňa vo vode. Vrchnák a veko sú na závit.
 • Zloženie (shakera): transparentný vysoko kvalitný polypropylén (PP)
 • Schválené: Štátnym zdravotným ústavom, Národné referenčné laboratórium pre materiály v styku s potravinami a pre výrobky pre deti do troch rokov. Skúšobný protokol SZÚ 141/15. 23.01.2015

Sirup NEERA 1/2 litra

26,90 

Sirup NEERA je unikátnou receptúrou havajského naturopata Stanley Borroughsa.

Pomáha pri očiste organizmu a udržuje telo vo vitálnom stave počas celej doby trvania diéty. Odporúčaná doba diéty je od 3 do 10 dní. Pol litra vystačí na 3 dni. Ak chcete popri detoxe aj badateľne schudnúť bez jojo-efektu, odporúčaná doba je 7-10 dní. Balenie. V prípade, že máte záujem o absolvovanie detoxikačnej diéty kontaktujte prosím [email protected] Diéta je v praxi vyskúšaná s priaznivým efektom, pošlem Vám PDF leták, ako základ, prípadne poskytnem konzultácie. Zloženie sirupu: Tento jedinečný prírodný stromový sirup bol vyrobený vo Švajčiarsku z čistého kanadského javorového sirupu stupňa C+ a viacerých druhov palmových sirupov z Juhovýchodnej Ázie. Madal Bal prírodný stromový sirup obsahuje miazgu z viacerých druhov paliem: kokosovej palmy, palmy Arenga, palmy Kitul z dažďových pralesov, palmy Nipah z močarísk a mokradí a palmy Palmyra zo severnej Srí Lanky.

Sirup NEERA 1liter darček

0,00 
NEPREDAJNÉ - *popis platí pre stromový sirup Neera, ktorý si viete zakúpiť aj pre bežné použitie.

Sirup NEERA je unikátnou receptúrou havajského naturopata Stanley Borroughsa.

Pomáha pri očiste organizmu a udržuje telo vo vitálnom stave počas celej doby trvania diéty. Odporúčaná doba diéty je od 3 do 10 dní. Ak chcete popri detoxe aj badateľne schudnúť bez jojo-efektu, odporúčaná doba je 7-10 dní. Balenie (1 liter vystačí na 7 dní) V prípade, že máte záujem o absolvovanie detoxikačnej diéty kontaktujte prosím [email protected] Diéta je v praxi vyskúšaná s priaznivým efektom, pošlem Vám PDF leták, ako základ, prípadne poskytnem konzultácie. Zloženie sirupu: Tento jedinečný prírodný stromový sirup bol vyrobený vo Švajčiarsku z čistého kanadského javorového sirupu stupňa C+ a viacerých druhov palmových sirupov z Juhovýchodnej Ázie. Madal Bal prírodný stromový sirup obsahuje miazgu z viacerých druhov paliem: kokosovej palmy, palmy Arenga, palmy Kitul z dažďových pralesov, palmy Nipah z močarísk a mokradí a palmy Palmyra zo severnej Srí Lanky.
*PRODUKT DÁVAME ZADARMO K VYBRANÝM PRODUKTOM. HĽADAJTE V ESHOPE TENTO SYMBOL Darcek ukutilov.sk 1A V KOŠÍKU NÁJDETE PREKVAPENIE

Spirulina Pacifica 200g Havajská Spirulína 400 tabliet

34,90 
Spirulina Pacifica je trademark kmeňa havajskej modrozelenej riasy vyvinutý firmou Cyanotech Corporation z druhu Spirulina platensis. Riasa je pestovaná na Havajských ostrovoch v plytkých rybníkoch nachádzajúcich sa v blízkosti Tichého oceánu, ktoré kombinujú čerstvú vodu s hĺbky ťaženou vodou oceánu. Tá obohacuje spirulinu minerálmi a ostatnými fytonutrientami. Spirulina je považovaná za jeden z najbohatší prírodný zdroj živín. Pravidelnou konzumáciou spiruliny dokážeme pohodlne vykryť potreby nevyhnutných živín v našom tele: Spirulina Pacifica obsahuje: 3x viac proteínov ako hovädzie mäso a 6x viac proteínov ako sója 51 krát viac železa ako v špenáte 31 krát viac beta karoténu ako v mrkve 2 krát viac vápnika, ako v kravskom mlieku 30 krát väčší obsah fytonutirentov ako v čučoriedkach, či brusniciach. 12 krát viac B12, ako v hociktorom inom prírodnom produkte. 3 gramy spirulíny dokážu vyvážiť vyše jedného kilogramu ČERSTVÉHO ovocia Nikde na Zemi neexistujú lepšie prírodné podmienky pre jej pestovanie. Žiadna iná spirulina nie je pestovaná vo vode tak bohatej na minerály a živiny. Žiadna iná Spirulína nemá k dispozícii tak čisté prostredie. Spirulina je v práškovej forme spracovaná špeciálnou technológiou do tabliet. celá výroba prebieha bez prístupu kyslíka, aby sa zachovala čo najväčšia nutričná hodnota potraviny. Následne sú tablety vákuovo balené a expedované v malých dávkach do celého sveta, čím je zaručené, že Vaša spirulina je vždy najčerstvejšia. Užívanie spirulíny a jej blahodárne účinky na organizmus boli preukázateľne zdokumentované v mnohých vedeckých štúdiách. Ak máte záujem o bližšie podrobnosti, prosím, obráťte sa osobne na nás: [email protected]  

Xylitol – prírodné sladidlo 25kg Nature7

312,00 
Prírodné sladidlo rastlinného pôvodu. Xylitol sa získava z vlákien kôry stromov. Bez príchutí. Úplne nahrádza chuť bežného cukru. Glykemický index 7-13. Zaradenie potravín s nízkym glykemickým indexom do zdravej výživy prispieva k udržaniu normálnej úrovne krvného cukru a telesnej váhy. Obsahuje o 40% menej kalórií (2,4 kcal/g) ako cukor (sacharóza). Ako náhrada cukru pomáha pri ochrane zubov. Používanie po jedle pomáha pri remineralizácii zubov. Nie je potravou pre plesne, ktoré sa živia cukrami a teda neposkytuje živnú pôdu pre rast plesní Candida
 • Zloženie: 100% xylitol

Xylitol – prírodné sladidlo 500g

7,80 
Prírodné sladidlo rastlinného pôvodu. Xylitol sa získava z vlákien kôry stromov. Bez príchutí. Úplne nahrádza chuť bežného cukru. Glykemický index 7-13. Zaradenie potravín s nízkym glykemickým indexom do zdravej výživy prispieva k udržaniu normálnej úrovne krvného cukru a telesnej váhy. Obsahuje o 40% menej kalórií (2, 4 kcal/g) ako cukor (sacharóza). Ako náhrada cukru pomáha pri ochrane zubov. Používanie po jedle pomáha pri remineralizácii zubov. Neposkytuje živnú pôdu pre rast plesní Candida Zloženie: 100% xylitol

Zelený jačmeň 250g

9,50 
BIO mladý jačmeň v prášku je určený na prípravu rastlinného nápoja alebo ako prísada do jedál. Doplnok stravy. Mladé rastlinky jačmeňa sa zbierajú v okamihu, keď dosiahnu výšku približne 15cm. Zozbierané steblá jačmeňa sa sušia pri nízkych teplotách a následne rozomelú na prášok. Mladý jačmeň je vhodný pre vegetariánov i vegánov. Neobsahuje lepok.
 • Zloženie: 100% mladý jačmeň v prášku z ekologického poľnohospodárstva. Neobsahuje žiadne aditíva, farbivá alebo dochucovadlá.
 • osviežuje a zároveň odstraňuje pocit únavy
 • má vysoko alkalizujúci účinok
 • má okysličujúce, antioxidačné, detoxikačné a vyživujúce účinky
 • neutralizuje toxíny a čistí pečeň
 • obsahuje prírodné vitamíny, minerály, stopové prvky a enzýmy, je bohatým zdrojom chlorofylu
 • obsahuje vlákninu, ktorá odvádza z tela toxické a odpadové látky, zmäkčuje stolicu, udržiava obsah čriev v pohybe, čo vedie k prevencii zápchy