Okuliare a štíty pre ochranu zraku pred žiarením, prachom, trieskami a nečistotami. Chrániče sluchu od malých štupľov do uší po veľké chrániče typu Vesničko má středisková. Prilby dielektrické pre ochranu hlavy.

Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

Zobraziť 24 48

Okuliare, štíty a chrániče sluchu

Okuliare a štíty pre ochranu zraku pred žiarením, prachom, trieskami a nečistotami. Chrániče sluchu od malých štupľov do uší po veľké chrániče typu Vesničko má středisková. Prilby dielektrické pre ochranu hlavy.

Ochranné Okuliare biele

1,69 
Ochranné okuliare s univerzálnou veľkosťou, polykarbonátový zorník odolný proti poškriabaniu, spĺňa normu EN 166 Vhodné pre rôzne prostredia od -3°C do 40°C. Použiteľné všade tam, kde treba chrániť zrak pred malými predmetmi, či už je to pri športe alebo pri práci. Priehľadný zorník neskresľuje farby, okuliare sú vhodné ako pr šport tak aj pre prácu. Okuliare umožňujú pohodlný pohľad aj do boku. Cenový hit v danej kategórii.

Ochranné Okuliare číre nastaviteľná dĺžka nožičiek zorník triedy F s ochranou proti oderu

1,69 
Ochranné okuliare čírej farby  určené na ochranu očí pri práci ako napríklad brúsenie, pílenie a pod. Okuliare sú určené na ochranu očí pred letiacimi predmetmi.
  • nastaviteľná dĺžka nožičiek
  • zorník triedy F s ochranou proti oderu

Ochranné Okuliare číre priamo vetrané polykarbonátový panoramatický zorník triedy F

1,59 
Ochranné okuliare číre, priamo vetrané, polykarbonátový panoramatický zorník triedy F sú určené na ochranu očí pred letiacimi predmetmi
  • obsahujú otvory proti zahmleniu

Ochranné okuliare polykarbónové skladacie

1,89 
Ochranné okuliare na dioptrické okuliare s univerzálnou veľkosťou, polykarbonátový zorník odolný proti poškriabaniu, skladacie. Farba číra. Dajú sa použiť aj cez dioptrické okuliare

Ochranné Okuliare sivé

2,19 
Ochranné okuliare s univerzálnou veľkosťou, polykarbonátový zorník odolný proti poškriabaniu, spĺňa normu EN 166 Vhodné pre rôzne prostredia od -3°C do 40°C. Použiteľné všade tam, kde treba chrániť zrak pred malými predmetmi, či už je to pri športe alebo pri práci. Tmavý zorník chráni pred prílišným žiarením, avšak neodporúčame používať pre priame slnečné svetlo a iné UV žiarenie. Okuliare umožňujú pohodlný pohľad aj do boku. Cenový hit v danej kategórii.

Ochranné Okuliare žlté

1,45 
Ochranné okuliare s univerzálnou veľkosťou, polykarbonátový zorník odolný proti poškriabaniu, spĺňa normu EN 166 Vhodné pre rôzne prostredia od -3°C do 40°C. Použiteľné všade tam, kde treba chrániť zrak pred malými predmetmi, či už je to pri športe alebo pri práci. Žltý zorník má schopnosť zosvetliť a zjasniť šero. Tiež je dobrý do hmly. Okuliare umožňujú pohodlný pohľad aj doboku. Cenový hit v danej kategórii.

Štít transparentný oceľová sieťka

15,99 
Stabilný hlavový držiak s vysokou odolnosťou voči nárazu. Použitie napríklad pri drevorubačských prácach ako ochrana pri rezaní motorovou pílou, kde chráni hlavu pred odletujúcimi trieskami alebo pri sekaní krovinorezom proti odletujúcim kamienkom alebo tráve. Jednoduchá výmena štítu.
  • nastaviteľná veľkosť držiaka

Štít transparentný polykarbónový

11,29 
Stabilný hlavový držiak s vysokou odolnosťou. Použitie na ochranu tváre a očí, napr. pred striekajúcimi kvapalinami, proti iskrám pre brúsení alebo ďalších činnostiach, kde je potrebná kompletná ochrana tváre. Jednoduchá výmena štítu.
  • nastaviteľná veľkosť držiaka