Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

Zobraziť 24 48

Ochranné Okuliare biele

1,69 
Univerzálna veľkosť, polykarbonátový zorník odolný proti poškriabaniu, spĺňa normu EN 166 Vhodné pre rôzne prostredia od -3°C do 40°C. Použiteľné všade tam, kde treba chrániť zrak pred malými predmetmi, či už je to pri športe alebo pri práci. Priehľadný zorník neskresľuje farby, okuliare sú vhodné ako pr šport tak aj pre prácu. Okuliare umožňujú pohodlný pohľad aj do boku. Cenový hit v danej kategórii.

Ochranné Okuliare sivé

2,19 
univerzálna veľkosť, polykarbonátový zorník odolný proti poškriabaniu, spĺňa normu EN 166 Vhodné pre rôzne prostredia od -3°C do 40°C. Použiteľné všade tam, kde treba chrániť zrak pred malými predmetmi, či už je to pri športe alebo pri práci. Tmavý zorník chráni pred prílišným žiarením, avšak neodporúčame používať pre priame slnečné svetlo a iné UV žiarenie. Okuliare umožňujú pohodlný pohľad aj do boku. Cenový hit v danej kategórii.

Ochranné Okuliare žlté

1,75 
Univerzálna veľkosť, polykarbonátový zorník odolný proti poškriabaniu, spĺňa normu EN 166 Vhodné pre rôzne prostredia od -3°C do 40°C. Použiteľné všade tam, kde treba chrániť zrak pred malými predmetmi, či už je to pri športe alebo pri práci. Žltý zorník má schopnosť zosvetliť a zjasniť šero. Tiež je dobrý do hmly. Okuliare umožňujú pohodlný pohľad aj doboku. Cenový hit v danej kategórii.

Štít transparentný, oceľová sieťka

14,49 
Stabilný hlavový držiak s vysokou odolnosťou voči nárazu. Použitie napríklad pri drevorubačských prácach ako ochrana pri rezaní motorovou pílou, kde chráni hlavu pred odletujúcimi trieskami alebo pri sekaní krovinorezom proti odletujúcim kamienkom alebo tráve. Jednoduchá výmena štítu.
  • nastaviteľná veľkosť držiaka

Štít transparentný, polykarbónový

9,99 
Stabilný hlavový držiak s vysokou odolnosťou. Použitie na ochranu tváre a očí, napr. pred striekajúcimi kvapalinami, proti iskrám pre brúsení alebo ďalších činnostiach, kde je potrebná kompletná ochrana tváre. Jednoduchá výmena štítu.
  • nastaviteľná veľkosť držiaka