Vernostný program: Dukáty

ATRAKTÍVNY VERNOSTNÝ PROGRAM PRE NAŠICH VERNÝCH ZÁKAZNÍKOV

-5%
Dukáty: 8 Stačí nakúpiť za 80€
Zľava: -5% na všetky produkty ponúkané v e-shope uKUTILOV.sk na 12 mesiacov
-10%
Dukáty: 20 Stačí nakúpiť za 200€
Zľava: -10% na všetky produkty ponúkané v e-shope uKUTILOV.sk na 12 mesiacov
-15%
Dukáty: 50 Stačí nakúpiť za 500€
Zľava: -15% na všetky produkty ponúkané v e-shope uKUTILOV.sk na 12 mesiacov
-15%
Dukáty: 75 Stačí nakúpiť za 750€
PREDLŽENIE na ďalších 12 mesiacov - Zľava: -15% na všetky produkty ponúkané v e-shope uKUTILOV.sk

V podstate, nemusíte robiť nič. Všetko sa udeje samo. Stačí nakúpiť uKUTILOV.sk to, čo práve potrebujete a všetko ostatné sa už udeje samo… teda s našou pomocou.

NIE. Klubu uKUTILOV sanetreba báť. Nič Vás nezaväzuje, nič nemusíte. Pamätáte si ešte nanáš kódex? “Ak nechceš, nemusíš, ak chceš, môžeš.” platí aj naďalej.

uKUTILOV je odmenený dukátmi a to tak, že za každých (aj začatých) 10 eur nákupu získavate 1 dukát. Je jedno ako dlho to trvá, avšak ak nazbierate dostatočný počet, môžete čerpať zľavy, nasledovne:

Zľava 5% a 10% už bude pre Vás natrvalo a každých 12 mesiacov sa bude predlžovať o ďalších 12 mesiacov. Zľava 15% bude podmienená nákupom v objeme aspoň 25 dukátov. Ak nenazbierate 25 dukátov do roka, vaša zľava zostane 10% až do doby kým budete mať 25 dukátov. Potom bude znovu 15%

Ak máte 5%-ný kupón a v dobe 12 mesiacov získate 8 dukátov, nepotrebujete už ďalšie 4 dukáty.
Získavate prémiovo 10%-nú zľavu na ďalších 12 mesiacov.

Ak máte 10%- ný kupón a v dobe 12 mesiacov získate ďalších 25 dukátov, nepotrebujete už ďalších 5 dukátov.
Získavate prémiovo 15%-ný zľavový kupón na 12 mesiacov.

Každý náš zákazník, ktorý u nás nakúpil od novembra 2021, má právo na dukáty za svoj nákup. Tieto budeme postupne všetkým posielať.

Dobre, pravda je, že sa snažíme byť kvalitní a vzhľadom na kvalitu aj pomerne lacní zároveň.
Za 500 eur, to už musí byť poriadny nákup. Ale predstavte si, že nemusíte nakúpiť za 500 eur. Ukážeme Vám pár trikov dole:

Dnes nakúpim za 32 eur a dostanem 4 dukáty. O týždeň nakúpim za 51 eur a dostanem 6 dukátov. Potom potrebujem nejakú drobnosť, a nakúpim za 4,50. A mám ďalší dukát. Za nákup v hodnote 87,50 mám 11 dukátov.

Dnes nakúpim za 32 eur a dostanem 4 dukáty. O týždeň nakúpim za 51 eur a dostanem 6 dukátov. Potom potrebujem nejakú drobnosť, a nakúpim za 4,50. A mám ďalší dukát. Za nákup v hodnote 87,50 mám 11 dukátov.

uKUTILOV sa cení každé dobré slovo. Váš známy potrebuje napríklad ponorné čerpadlo do záhrady a vy viete, kde ho môže výhodne nakúpiť. Ba dokonca máme najväčší výber, či už ponorných, hlbinných čerpadiel rôznych výkonov. A nielen to. Vieme aj poradiť, ktoré z nich bude najvhodnejšie, navrhnúť zavlažovací systém. Ak by si váš známy kúpil len priemerné kalové ponorné čerpadlo pre víkendové záhrady za 99 eur a od vás alebo od neho sa dozvieme, že je to na vaše odporúčanie, obdržíte aj vy rovnaký počet dukátov ako on, t.j. 10. A nielen to! Za každý jeho ďalší nákup vždy obdržíte rovnaký počet dukátov ako on.

Ba… dokonca ani nemusíte nakúpiť u nás. Zatiaľ máme jeden spriaznený e-shop, v budúcnosti ich môže byť hodne viac.
www.gaiaproducts.eu je e-shop, ktorý má práva na predaj GAIA collageénu a GAIA produktov.
Za každý nákup v tomto e-shope, získavate dukáty presne tak, ako keby ste nakúpili v našom e-shope.

Nemusíte, vždy, keď nakúpite, vidíte ich vo svojom účte, a vieme vás o celkovom počte nazbieraných dukátov informovať. Prípadne, ak dosiahnete taký počet dukátov, že máte nárok na zľavu, pošleme Vám kód kupónu, ktorý platí len pre vás na obdobie 12 mesiacov. Nemusíte si dokonca pamätať ani to, že kupón máte. Ak si nepamätáme, potom my pre vás, daný kupón k vášmu nákupu priradíme a zľavu uplatníme.